Interiéry

Byt, Trenčín, Olbrachtova 2

Útulný, praktický, nadčasový byt - návrh interíéru

Dizajn interiéru tohto bytu sme navrhli s tým, že má pôsobiť útulne, príjemne, domácim dojmom a zároveň má byť moderný. Použili sme klasickú osvedčenú kombináciu bytových architektov - biela lesklá, bielný dub, krémová a doplnili ju tapetami. V obývačke je navrhnutá nábytková zostava na takmer celú stenu, aby sme získali čo najviac potrebného úložného priestoru. Majiteľka rada čita, preto sme v každej miestnosti vytvorili dostatok políc na knihy.

dizajn navrh interieru bytovy architekt trencin

Kuchynská linka je navrhnutá do tvaru písmena U, s pracovným poloostrovčekom ku ktorému je prisunutý jedálenský stôl. Kuchynská linka je taktiež vo farebných tónoch bieleného dubu a lesklej bielej ako zvyšok bytu. Pracovná doska a zástena je so vzorom pieskového kameňa. Celá obývačka s kuchyňou je príjemne oživená žiarivou svetlo modrou sedačkou. Útulnosť interiéru zvýrazňujú nástenné obrazy a doplnky ako rôzne vankúše ku sedačke a koberec.

dizajn navrh interieru bytovy architekt trencin
dizajn navrh interieru bytovy architekt trencin

Hosťovská izba

Hosťovská izba je navrhnutá hlavne ako pracovňa a zároveň má slúžiť ako izba na prenocovanie hostí. Dôraz sme kládli na dostatok úložných priestorov aj pre majiteľku bytu a aj pre hostí. Ani v tejto izbe nechýbajú police na knihy, ktoré sú na oboch stranách izby a sú zospodu príjemne podsvietené. Tóny nábytku sa v celom byte opakujú. Táto izba je oživená nevtieravou jemnou tapetou a tiež zaujímavým výrazným kobercom a červenými tehlovými vankúšmi ku sedačke.

dizajn navrh interieru bytovy architekt trencindizajn navrh interieru bytovy architekt trencin

Spáľňa je v minimalistickom duchu s policami na knihy. Čelo postele je atraktívne podsvietené.

dizajn navrh interieru bytovy architekt trencin

Kúpeľňa je obložená bielym obkladom v kombinácii s obkladom so vzhľadom dreva. Zaujímavým prvkom sú hliníkové lišty, ktoré vytvárajú zaujímavé členenie obkladu a zároveň chránia murovanú poličku nad umývadlom proti obitiu. Veľké zrkadlo v kúpeľni je v jednej rovine s obkladom a opticky veľmi pekne zväčšuje priestor malej kúpeľne.

dizajn navrh interieru bytovy architekt trencin

V chodbe je vytvorená veľká skriňová zostava na odloženie topánok, kabátov a iných doplnkov. Do zostavy je zakomponované malé sedenie a nika na odkladanie kľúčov a iných drobností, ktoré chce mať každý hneď po ruke.

dizajn navrh interieru bytovy architekt trencin
Pin It