Interiéry

Interiér

Interiér domu, Trenčín, Dolná Súča

Trenčín, Dolná Súča, Interiér domu

Minimalistický škandinávsky interiér - náš návrh interiérového dizajnu

Základom návrhu interiéru domu pri Trenčíne je biela farba doplnená o dubové a orechové drevo. Interiér je doplnený o čierne a zelené doplnky a detaily. Úložné priestory v dome sú navrhnuté vždy po strop, aby nezostal priestor pre ukladanie prachu. Trečín, Interiér obývačky, parkety na steneDrevené parkety na stene

V obývačke na stene za televízorom sú nalepené dubové parkety rovnaké ako na podlahe. Masívne posuvné dvere sú vyrobené taktiež týchto parkiet.
Drevené parkety na stene v obývačke
Obývačka sa dá uzavrieť masívnymi posuvnými dverami obloženými parketami. 
Sivá sedačka v obývačke je nadčasová a praktická pre rodinu s deťmi. Sedačka má rám z masívneho dreva a je variabilná. Dá sa prerobiť aj na dvojlôžkovú posteľ. 
Masívne posuvné dvere
Biela kuchyňa s orechovým drevom

Kuchyňa je vyrobená z bielej lesklej laminovanej mdf. Celá kuchyňa ako aj zvyšný nábytok v dome je bez úchytiek. Biela kuchyňa oživená orechovou dýhou. 

Biela kuchyňa s orechovým drevom
Drevený strop v kuchyni je z dubového dreva, ktoré je farebne zladené s dubovými parketami na podlahe.

Biela kúpeľňa s retro dlažbou

Materiály a farby v kúpelni sú rovnaké ako v celom dome. Novým prvkom je vzorovaná retro dlažba, ktorá kúpeľňu príjemne zútulňuje a oživuje. Ďalším jemným oživením sú biele kachličky uložené na rybinu.Podkrovná kúpeľňa

V dome sa nachádzajú dve kúpeľne. Jedna je na prízemí a druhá v podkroví. Dizajnovo sme ich poňali rovnako. 


Vstupná chodba do domu

Vo vstupnej chodbe sme použili orechovú dýhu, ktorá ladí s drevenými oknami. Dlažba na podlahe imituje drevo a farebne ladí s drevenými parketami v dome.

Trenčín, Záblatie, Interiér domu

Retro dizajn - minimalistická bytová architekúra 

Interiér domu v Trenčíne je navrhnutý bytovými architektmi v minimalistickom štýle s Retro prvkami. V obývačke sú dominantným prvkom návrhu stoličky, ktoré navrhol František Jirák, stolík Jiří Jiroutek, škrupinové kresla a modrá sedačka v Retro dizajne. Všetko je doplnené minimalistickým nábytkom bez úchytiek.Retro obývačka - JirákKlavír v obývačke

V obývačke je okrem Retro nábytku dominantným prvkom aj klavír. Ten sme umiestnili do nábytkovej zostavy, ktorá ho obkolesuje a vytvára množstvo úložného priestoru.

Retro nábytok - stolík JiroutekRetro kachličky v kuchyni

V kuchyni sme použili dlažbu s Retro vzorom na podlahu. Príjemno oživuje modernú minimalistickú kuchyňu. Biela kuchynská linka ukrýva aj prechod do komory. 

Minimalistická biela kuchyňa Biela kuchyňa s kachličkami na rybinu

V minimalistickej bielej kuchyni je ďalší retro prvok a to biele kachličky, ktoré sú uložené na rybinu a tvoria tak praktickú a peknú zástenu.

Kachličky na rybinu v kuchyniBiela spálňa

Spálňa je ako tradične v naších návrhoch zladená so zvyškom bytu, čiže v bielej farbe. Do spálne sme umiestnili aj kozmetický stolík. Posteľ je obkolesené nábytkom, kedže úložného priestoru nikdy nie je dostatok.

Dizajn spálne

Pracovňa v dome

V súčasnej dome je častá aj praca z domu. Preto si veľa klientov vyžaduje mať v dome samostatnú pracovňu. V tomto dome sme navrhli pracovňu, ktorá má aj rozkladaciu sedačku a preto môže slúžiť aj ako hosťovská izba.
Pracovňa v dome s rozkladaciou pohovkou

Retro dlažba v chodbe

Podlaha v chodbe je rovnaká ako v kuchyňi a taktiež nábytok ladí s celým bytom, aby interiér tvoril pekný zladený celok.

Dizajn chodby - Retro kachličky

Trenčín, Olbrachtova, Interiér bytu

Interiér bytu na prenájom - účelný bytový dizajn

Interiér bytu v Trenčíne je navrhnutý bytovým architektom s ohľadom na požiadavky majiteľov. Hlavnou požiadavkou bol nadčasový a odolný interiér, keďže byt je určený na prenájom. Stôl a stoličky sme vybrali z Ikei. Stoličky sú čalúnené kožou v tehlovej farbe aby odolali, čo najdlhšie opotrebeniu. Sedačka je v čiernej farbe taktiež z praktickej stránky.Interiér bytu Trenčín v svetlých farbáchJedálenský stôl v obývačke

Obývačka bola dosť priestranná aj na umiestnenie veľkého jedálenského stola, ktorý je určený pre 6 osôb a dá sa aj rozložiť v prípade potreby.
Interiér bytu je dobre presvetlený veťkými oknami.

Interiér bytu Trenčín - dizajn obývačkyBiela kuchyňa s drevom

Biela kuchyňa nevyjde nikdy z módy je praktická na údržbu, vyzerá čistá a hygienická. Aby biela kuchyňa nevyzerala úplne fádne doplnili sme ju dubovým drevom, ktoré je taktiež nadčasové. Kuchyňa je z praktického a dizajnového hľadiska navrhnutá bez úchytiek, ako aj všetok nábytok v interiéry.

Biela kuchyňa Trenčín - minimalistický interiér Čierne spotrebiče v bielej kuchyni

Ako kontrast na oživenie kuchyne sme použili čierny drez a čierne spotrebiče.

Biela kuchyňa s drevom TrenčínNadčasová spálňa

Interiér spálne je farebne zladený so zvyškom bytu. Spálňa je oživená čierno bielou tapetou s jemným vzorom, ktorý miestnosť zútulňuje.

Minimalistický interiér spálne TrenčínZelená detská izba

Detská izba je trochu odlišná od zvyšnej časti bytu. Nábytok je navrhnutý v neutrálných farbách. Farebnosť izby sme docielili náterom a obliečkami. Interiér detskej izby sa tak dá ľahko zmeniť.

Dizajn detskej izby TrenčínVstupná chodba do bytu

Do vstupnej chodby sme navrhli maximálne množstvo úložných priestorov. Keďže tých nikdy nie je dosť. Nábytok a steny v chodbe sú biele a chodba tak zostáva príjemne presvetlená.

Dizajn chodby v bielej farbe Trenčín

Bánovce nad Bebravou, Interiér domu

Moderný minimalistický interiér 

Majitelia domu nás oslovili s prosbou o návrh interiéru - spodného podlažia rodinného domu. Veľká rozloha, štýl architektúry a veľkolepo navrhnuté priestory si priam pýtali minimalistické riešenie architektonického návrhu interiéru. Ako základ sme zvolili bielu v kombinácii s nadčasovým dubom a kontrast sme vytvorili čiernou farbou. Použité boli hlavne prírodné materiály.  
  Veľká dizajnová obývačka
 
Krb a miesto pre drevo na kúrenie  sú obložené čiernym mramorom. Stena pri schodisku je takztiež v čiernom tóne, použitá tu je ale čierna bridlica. Taktiež zaujímavé moderné zábradlie je v čiernej farbe. Klienti si priali v celom byte dlžbu, tak sme zvolili nenáročnú, ľahko udržiavateľnú stredne sivú dlažbu so vzhľadom kameňa. Na nábytku je použitá kombinácia bielej lesklej, dubová dýha a čierna matná farba. Obývaciu časť krásne doplňuje koženná sedačka v prírodnej krémovej farbe.
 Hnedá kožená sedačkaLuxusná obývačka - čierna a biela s hnedou sedačkou

Obojstranný krb uprostred

Umiestnenie krbu uprostred priestoru nám umožnilo použitie obojstrannej krbovej vložky. Teplo a oheň z krbu si tak môžu majitelia užiť aj v kuchyni. Krb je obložený čiernym mramorom emperador. 

Obývačka s krbom

Čierne svietidlá

Čierne svietidlá sú dokonalým doplnkom v bielom minimalistickom interiéry. Čierna farba na veľkých bielych plochách vytvára pekný kontrast, ktorý pritiahne pohľad. 

Priestranná obývačka s krbom
Barový pult s visiacimi svietidlami Emibig Dex

Zaujímavé moderné osvetlenie

Príjemným a zaujímavým  prvkom, ktorý sme oprášili z našich dávnych návrhov sú v sadrokartóne vytvorené čierne žlaby na zapustené svietidlá. Jedálenský stôl a konferenčný stolík majú na mieru zváranú podnož, nastriekanú do čiernej matnej farby. Zaujímavé moderné visiace svietidlá dodávajú interiéru svojského moderného ducha. Použitie zaujímavého osvetlenia dokáže dodať interiéru štýl.
 Moderná biela kuchyňa

Nad barovým pultom sú použité svietidlá Emibig Dex 1 v triagonálnom dizajne. Nad jedálenským stolom sú visiace svietidlá Aldex Moderno II. Použité svietidlá majú netradičný dizajn, ale aj výbornú svietivosť.

 
Čierný barový pult v kuchyniDizajnová biela kuchyňaJedálenský stôl so svietidlami Aldex Moderno

Dizajn chodby

Chodba je farebne a materiálovo zladená so zvyškom domu. Zapustené bodovky v žlabe a zaujímavý sadrokartónový podhľad robia chodbu veľmi vizuálne atraktívnou. Na stenách je bridlicový obklad v kombinácii s drevenými skriňami, posedením a so zamaskovaným vstupom do šatníka. Dvere do miestností na opačnej strane majú dubovú zárubňu až ku stropu a dub pokračuje aj na strope, čo je daľším zaujímavým prvkom.

Luxusná chodbaLuxusná chodba
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4