Interiéry

Interiér

Luxusný interiér Vily Slavín

Vila Slavín

Exkluzívna dizajnová Vila: Luxusné Bývanie s Eleganciou a Štýlom

Vitajte vo svete luxusu a dizajnu. Táto villa predstavuje vrcholný štandard v bývaní.  S dôrazom na kvalitu, eleganciu a detaily sme vytvorili interiér, ktorý zohľadňuje najnovšie trendy a prináša nezabudnuteľný zážitok. Od pôsobivej obývacej izby až po štýlovú kuchyňu a relaxačné spálne - každý kút tejto villy je premyslený s ohľadom na maximálny komfort a vizuálny dojem.
Tento interiér sme navrhli pre klienta, s ktorým sa poznáme už asi 15 rokov a vytvorili sme s ním veľa zaujímavých projektov. Keďže si s klientom dobre rozumieme a máme podobný vkus bola radosť pracovať na tomto diele. Klient nám dal svoju plnú dôveru, čo si veľmi vážime. A zároveň je to aj výborný začiatok na vytvorenie kvalitného a netradičného dizajnu.
 

Luxusná obývačka s vysokým stropom

Elegancia spojená s pohodlím. Naša obývacia izba ponúka vrcholný luxus a štýlový priestor na oddych. Zlato a krémové odtiene dopĺňajú exkluzívny nábytok, vytvárajúc tak atmosféru, ktorá okúzľuje každého.
  Luxusná obývačka s vysokým stropom
 

Koberec v obývačke

Ústredným prvkom priestoru je nádherný sivý koberec, ktorý vytvára základ pre celkový vizuálny dojem. Jeho jemná textúra a neutrálna farba poskytujú elegantný kontrast k ostatným prvkom interiéru a zároveň zútulňuje priestor. Je veľmi príjemný aj na behanie naboso.

Podsvietený onyx

Podsvietený onyxový kameň, umiestnený strategicky za sedačkou a zakomponovaný do nábytku, pridáva do obývačky sofistikovaný nádych luxusu. Jeho svetelné akcenty zjemňujú atmosféru a vytvárajú jedinečnú hru tieňov a svetla, ktorá dotvára jedinečný estetický zážitok.
 
Podsvietený onyx
 

Vysoký strop v obývačke

Svetlé a temné sú harmonicky zladené, vytvárajúc pôsobivý kontrast, ktorý reflektuje nielen výšky stropu, ale aj vkusné spojenie luxusu a pohodlia. Veľké presklenia nám umožnili použitie tmavších farieb, ktoré vytvárajú útulnú atmosféru v kombinácii s množstvom ambientného osvetlenia. Vstúpte do tejto impozantnej obývačky a zažite, ako sa vysoký strop stáva symfóniou elegancie a priestrannej atmosféry. 
 

 
Obývačka je prepojená galériou do druhého podlažia a v tejto vysokej galérii je miesto pre plastiku a zeleň. Na podlahe v obývačke, kuchyni a jedálni sú použité 3 materiály - drevo, mramor a koberec. 
Drevená podlaha je dokonale skombinovaná s dreveným nábytkom, vytvárajúc atmosféru pohodlia a elegancie.
V kuchyni a na krbe zase mramor prevláda, tvoriac nezameniteľný charakter. Mramorový kuchynský ostrov a pracovné dosky zdôrazňujú luxus a jedinečnosť tohto priestoru. Kontrast medzi drevenými detailmi a mramorovými plochami vytvára vizuálnu lahôdku pre zmysly.
 
Vysoký strop v obývačke
 

Luxusná kuchyňa z bieleho mramoru

V našej kuchyni nejde len o miesto prípravy jedál, ale o priestor, kde sa spojili kvalita materiálov, štýlový dizajn a praktická funkčnosť, aby vytvorili miesto, ktoré poteší zmysly a nadchne každého, kto vkročí do tohto jedinečného kulinárskeho sveta.
  Luxusná kuchyňa z bieleho mramoru
 

Kuchynský ostrov z kameňa

Kuchynský ostrov je z umelého bieleho mramoru, ktorý zdôrazňuje eleganciu a luxus celého priestoru. Jeho hladká povrchová úprava a jemné kresby mramoru v kombinácii vrúbkovania pridávajú kuchyni nádych prírodného umenia.

Spodné skrinky, vyrobené z rovnakého bieleho mramoru, vytvárajú harmonický súzvuk s kuchynským ostrovom. Každý detail je premyslený, aby zachoval jednotný vizuálny dojem a prispel k celkovému luxusnému charakteru kuchyne.

Kuchynský ostrov z kameňa

Dekoratívný náter Marco Polo 

V našej tvorbe sme prešli hranice bežného dizajnu a rozhodli sme sa pridať do našich priestorov nádych umeleckého výrazu. Strop sa stal plátnom pre unikátne povrchové úpravy, ktoré prinášajú do našich dní a nocí živý a fascinujúci pohľad. Jeho vzor, inšpirovaný prírodou, premieta do priestoru atmosféru harmónie a pokoja.

Farby tónujúce s celkovým farebným schéma miestnosti sa odrážajú aj dekoratívnom nátere Marco Polo, vytvárajúc tak súladný celok.

Dekoratívný náter Marco Polo
 

Skryté dvere do komory

Skryté dvere do komory sú skvelým riešením pre zachovanie jednotného dizajnu miestnosti a zároveň poskytujú praktickú a estetickú hodnotu. Vo väčšine miestností sú dvere nenápadne vložené do obkladov stien, poskytujúc tak jednotný vzhľad priestoru. Táto diskrétna a elegantná voľba nám umožňuje optimalizovať priestor a zároveň udržať estetiku nášho interiéru v súlade s naším náročným vkusom a štýlom.
  Skryté dvere do komory
 

Drez z kameňa

Drez, tiež z bieleho mramoru, nie je len funkčným prvkom, ale aj umeleckým dielom, ktoré dodáva kuchyni jedinečný nádych krásy. Kedže sa jedná o umelý kameň je zároveň aj praktický na údržbu, preto sme rozhodli použiť ho aj na spodných skrinkách. Kuchyňa tak vyzerá luxusne a má takmer neobmedzenú životnosť.
  Drez z kameňa 

Vstupná hala

Vstupná hala nie je len prechodným priestorom; je to prvá kapitola príbehu nášho domova. Hnedé a krémové odtiene vytvárajú dojem pohodlia a tepelného privítania, zatiaľ čo sivý koberec pridáva do priestoru štýl a eleganciu.
 
Vstupná hala
 

Výťah v dome

Najmodernejšie nehnuteľnosti v najlepších lokalitách si vyžadujú aj najvyšší komfort. Tým je samozrejme aj výťah, ktorý ide z garáže cez všetky štyri podlažia villy. 
Toto riešenie pridáva hodnotu nehnuteľnosti a pri množstve podlaží je takmer nevyhnutný. 
Výťah je dizajnovaný v súlade s estetikou našej architektúry, aby sa dokonale zapadol do celkového vizuálu domu. Jeho moderný vzhľad a komfort ponúkajú bezproblémový pohyb medzi garážou a všetkými podlažiami domu.
 
Výťah v dome
 

Dizajnové vstupné dvere

Hneď od vstupu do haly bude každá návšteva ohúrená veľkým priestorom a množstvom netradičných riešení. Prvým prvkom, ktorý každého prichádzajúceho zaujme sú 3m vysoké vstupné dvere obložené kameňom, ktorý je použitý aj na fasáde domu.
 
Dizajnové vstupné dvere
 

Moderné čierne schodisko

V tomto dome sme navrhli dizajnové schodisko, ktoré nie je len spojovacím prvkom medzi podlažiami, ale aj umeleckým dielom samým osebe. Je to kombinácia čierneho dreva, skla a travertínu. Tieto materiály sú ambientne nasvietené aby sa zvýraznili ich štruktúry. 
  Moderné čierne schodisko
 

Exkluzívna dizajnová garáž

Klient má záľubu v luxusných štýlových autách a preto potreboval garáž pre 5 áut. 
Celý priestor je vystlaný lešteným betónom, čo dodáva garáži industriálnu eleganciu a moderný nádych. Vstup do garáže je ako vstup do sveta luxusu, kde každý detail je premyslený a každý zážitok je jedinečný.
V interiéri garáže sa nachádza dostatok miesta pre päť áut, pričom každý kúsok ma svoje miesto, zvýraznené štýlovým podsvietením.
  Exkluzívna dizajnová garáž
 

Leštený betón v garáži

Leštený betón, s jeho hladkým povrchom a odleskami, vytvára dojem rafinovaného minimalizmu, zatiaľ čo svetelné prvky dodávajú priestoru dynamiku a pútavý vzhľad. Zaujímavé osvetlenie je umiestnené tak, aby podčiarkovalo línie áut a pridávalo do garáže atmosféru vkusu a štýlu.
Táto luxusná garáž pre 5 áut je nielen priestorom pre vaše vozidlá, ale aj exkluzívnym showroomom, kde sa spojil dizajn, kvalita a sofistikovanosť.
  Leštený betón v garáži
 

Otočna pre autá

V našej špičkovej garáži sme implementovali otočnú plošinu, ktorá nie je len technickým prvkov, ale aj elegantným riešením pre maximálnu pohodlnosť a efektívnosť. Táto otočná plošina vytvára jedinečný priestor, kde je každé parkovanie jednoduché a plynulé.
Toto riešenie nielenže uľahčuje parkovanie, ale aj pridáva do garáže prvok inovácie, luxusu a sofistikovanosti.
 
Otočna pre autá
Priestor pre bicykle v garáži
Praktické úložné priestory pre bicykle sú dizajnované tak, aby boli ľahko prístupné a zároveň diskretne zakomponované do celkového dizajnu garáže. Každý detail je premyslený s ohľadom na pohodlie a praktickosť, čím sa garáž stáva nielen miestom na uloženie áut, ale aj multifunkčným priestorom, kde každý aspekt je harmonicky zlínaný s luxusnou eleganciou.
  Priestor pre bicykle v garáži
 

Vstupná chodba pri garáži

Vstupná chodba pred našou garážou je ako brána do sveta luxusu a vkusu. Štýlové schodisko s dizajnovým zábradlím vedie k malebnému priestoru, kde sa stretáva praktickosť so štýlovým pôsobením.
Pri vstupe do domu nás vítajú malý šatník a útulný priestor, kde si môžete odložiť kabáty a obuv.  
 
Vstupná chodba pri garáži
 

Biliardová miestnosť

Na najvyššom poschodí našeho domu nájdete skrytý poklad - našu biliardovú miestnosť. Je to priestor plný zábavy a relaxu. Vytvorili sme tento elegantný azyl pre majiteľa domu a jeho priataľov, kde ich čaká kľud a oddych pri biliarde alebo pri poháriku.   Biliardová miestnosť
 
Biliardová miestnosť
 
V našej biliardovej miestnosti nájdete aj malý, elegantný barový pult. Tento štýlový prídavok vytvára atmosféru neformálnej luxusnej zóny, kde sa stretáva potešenie z hry s chutnými nápojmi. Svietidlá nad pultom pridávajú do miestnosti jemné osvetlenie a vytvárajú tak príjemnú atmosféru.
  Biliardová miestnosť
 

Veľké posuvné dvere na terasu

Naša biliardová miestnosť je koncipovaná ako priestor, ktorý sa ľahko otvára vonkajšiemu svetu a kde zábava pokračuje aj pod holým nebom. Veľké posuvné dvere vedú priamo na strešnú terasu, čím sa spája vnútorný luxus s vonkajším komfortom. Toto elegantné spojenie medzi interiérom a exteriérom vytvára jedinečný priestor pre relaxáciu a zábavu.

Posuvné dvere, ktoré môžete jednoducho otvoriť, prinášajú do miestnosti svetlo, čerstvý vzduch a nádherný výhľad na Slavín. Keď sú dvere otvorené, vytvárajú bezproblémový prechod medzi biliardovou miestnosťou a strešnou terasou, čím rozširujú priestor a pridávajú do neho vzdušnosť.

Strešná terasa je vybavená pohodlným nábytkom, kde si môžete oddýchnuť po partie biliardu a zároveň si vychutnať pohľad na Slavín.
 

Veľké posuvné dvere na terasu
 

Strešná terasa

Strešná terasa, ktorá obohacuje náš biliardový kút, je preplnená bujno zeleným rastliním, vytvárajúc tak úchvatný spojenec medzi prírodou a luxusom. Každý krok vonkajším priestorom je ako krok do živého záhradného raja, kde sa pohoda stretáva s nádhernou zeleňou.
Rastliny, umiestnené s citom pre estetiku a dizajn, pretvárajú strešnú terasu na miesto pokoja a harmónie.
Biliardová miestnosť sa týmto spojením s prírodou stáva nielen miestom na zábavu, ale aj oázou pokojného relaxu v srdci nášho domova.
 

 
Strešná terasa

Luxusný wellness v dome

Na najvyššom poschodí našeho domu sme vytvorili luxusný únikový raj - wellness miestnosť s nádherným výhľadom na mesto a druhou strešnou terasou. Tento priestor kombinuje relaxáciu a pohodu s panoramatickým výhľadom, vytvárajúc tak unikátny zážitok pre zmysly.
 
  Luxusný wellness v dome

Dizajnová sauna

Wellness miestnosť je vybavená modernou saunou na mieru, kde sa môžete pohodlne zrelaxovať a načerpať novú energiu. Veľké okná v miestnosti otvárajú pohľad na panorámu mesta, vytvárajúc tak jedinečný zážitok z relaxácie. Svetelné prvky sú prispôsobené tak, aby vytvárali atmosféru kľudu a pohody.
 
  Dizajnová sauna
 
Strešná terasa s vírivkou
Druhá strešná terasa, ktorá je súčasťou wellness miestnosti, je priestorom na oddych a obdivovanie krásy okolitého prostredia. Je zasadená do zelene a doplnená kvalitným nábytkom, čím sa stáva ideálnym miestom na relaxáciu pod otvoreným nebom.
  Strešná terasa s vírivkou
 

Krb na bioalkohol na terase

Na našej druhej strešnej terase sme zasadili krb na bioalkohol, čím sme vytvorili útulný a teplý kút pre nezabudnuteľné chvíle
Pri krbe na bioalkohol môžete relaxovať v pohodlnom nábytku, obklopení vôňou horiaceho dreva a s výhľadom na mesto. Je to miesto, kde sa stretáva teplo plameňov s chladným výhľadom, vytvárajúc tak dokonalý kontrast a harmóniu. Táto terasa je neodmysliteľným miestom pre pokojné večery a romantické chvíle, ktoré si zaslúžia byť žité s luxusom a štýlom.
  Krb na bioalkohol na terase
 
Vírivka na terase
Vírivka, umiestnená tak, aby ste mohli relaxovať s panoramatickým výhľadom na mesto, je vyrobená z kvalitných materiálov a poskytuje prvotriedny zážitok. Je to miesto, kde sa môžete ponoriť do teplej vody a nechať sa unášať nielen vodou, ale aj krásou okolitého prostredia.
  Vírivka na terase
 

Detská izba pre dievča

Detská izba v našom dome je koncipovaná s rovnakou láskou k štýlu a detailom ako zvyšok interiéru, no s prídavkom hravej a jemnej ružovej farby. Každý kúsok nábytku, každý detail a príjemná atmosféra vytvárajú bezpečné a estetické prostredie, kde môže dieťa rásť a rozvíjať sa so štýlom.
 
Detská izba pre dievča
 

Zóny v detskej izbe

Nábytok je praktický a štýlový, prispôsobený potrebám dieťaťa v rôznych vekových obdobiach. Zóny na hranie, učenie a odpočinok sú dizajnované s ohľadom na pohodlie a stimuláciu rastu a rozvoja. Celkový dizajn detskej izby je tak koncipovaný, aby v nej dieťa nachádzalo nielen svoj priestor na odpočinok, ale aj inšpiráciu a radosť zo svojho okolia. Je dávno známe, že prostredie formuje človeka. Vo väčšej miere to platí pri deťoch.
 
Zóny v detskej izbe
 

 

 

Šatník v detskej izbe

Detská izba pre mladú slečnu je miestom, kde sa snívanie stretáva s realitou. Okrem dokonalého dizajnu, aby dcéra mala vlastný svet so súkromím, sme pre ňu pripravili vlastný šatník a kúpeľňu, aby mali svoj osobný a komfortný priestor.
 
 
Šatník v detskej izbe
 

Kúpeľňa pre dievča

Kúpeľňa je miestom, kde dievčatá môžu užívať oddych a starostlivosť o seba. Moderné vybavenie a jemné farby vytvárajú príjemné prostredie pre ranné i večerné rutiny. Každý detail, od farebných dlaždíc po príjemné svetlo, je premyslený tak, aby vytvoril atmosféru, ktorá podporuje pohodu a radosť z každodenných chvíľ.
 

Ružová kúpeľňa

Ružový onyx, ktorý dominuje priestoru, pridáva do kúpeľne príjemnú atmosféru tepla a jemnosti. Svojou jedinečnou textúrou a odtieňom ružovej farby vytvára luxusný dojem.
Kúpeľňa pre dievča
 

Čierna sanita

Sanitárna technika v elegantnej čiernej farbe je ideálnym doplnkom k ružovému onyxu, vytvárajúc tak dokonalý kontrast a dotvárajúc celkový dizajn kúpeľne.
Čierna sanitárna keramika, s moderným dizajnom a jemnými líniemi, je kontrastom k zlatým batériám, ktoré dodávajú kúpeľni sofistikovaný a luxusný vzhľad
 
Čierna sanita

Luxusná spálňa v prírodných farbách

V tejto spálni sme vytvorili útulné a pestrofarebné prostredie, kde dominuje kombinácia teplej oranžovej farby postele a osviežujúcej zelenej tapety s florálnym vzorom za posteľou. Táto kombinácia farieb a vzoru vytvára harmonický a príjemný priestor pre relaxáciu a pohodu.
  Luxusná spálňa v prírodných farbách

Čalúnená oranžová posteľ

Čalúnená posteľ oranžovej farby pridáva do spálne teplo a energiu, vytvárajúc základňu pre pokojný spánok. Florálny vzor na tapete pridáva do spálne živý a hravý prvok, čo robí interiér zaujímavým a jedinečným.  
Čalúnená oranžová posteľ
 
Zo spálne sa vstupuje do kúpeľne a priestranného šatníka pre rodičov.  Vstupy do týchto miestností sú zakomponované do nábytkovej zostavy.
 
Čalúnená oranžová posteľ

Luxusný šatník pre rodičov

V dome sa nachádza niekoľko šatníkov. Tento je určený pre rodičov a je prístupný iba z ich spálne.  V šatníku je komfortný luxusný koberec, ako aj v spálni. Je veľmi príjemný aj pre behanie naboso. 
 
Luxusný šatník pre rodičov

Ambientné osvetlenie

Aj v šatníku ako aj v celom dome sme použili ambientné osvetlenie teplej farby, ktoré vytvára atmosféru domova a útulnosť. Všetky stropné svietidlá sú napojené na inteligentnú inštaláciu a je možné meniť ich odtieň a stmievať ich.
 
Luxusný šatník pre rodičov

Rodičovská kúpeľňa

V kúpeľni rodičov sme pokračovali v konzistentnom a luxusnom dizajne, ktorý charakterizuje celý náš dom. Použili sme rovnaké kvalitné materiály a farebnú paletu, čo prispieva k jednotnému vzhľadu a atmosfére v celej domácnosti.
Podobne ako v ostatných častiach domu, aj v kúpeľni rodičov sme sa snažili o jedinečný dizajn, ktorý zdôrazňuje eleganciu a vkus.
Týmto spôsobom sme vytvorili kúpeľňu, ktorá harmonicky zapadá do celkového štýlu nášho domova
 
Rodičovská kúpeľňa
 
Rodičovská kúpeľňa
 

Biely mramor

V kúpeľni sme zvolili nadčasovú a luxusnú kombináciu bieleho mramoru a svetlého dubu, čo vytvára elegantný a prirodzený vzhľad. Biely mramor sa objavuje na stenách, na obkladoch a na povrchu umývadla, pridávajúc do priestoru štýlový a sofistikovaný nádych.
Svetlý dub sa potom objavuje vo vybraných nábytkových prvkoch, napríklad na dverách Tento teplý odtieň dreva pridáva do kúpeľne prirodzený pocit a vytvára kontrast k studeným tónom bieleného mramoru.
 
 
Biely mramor
 
Drevený obklad na strope
Drevený obklad a drevené lamely priestor zútulňujú a dodávajú mu teplo domova. V kombinácii s led pásmi zároveň dodávajú dynamiku miestnosti.
  Drevený obklad na strope

Hosťovská izba

Steny hosťovskej izby sú v tmavých farbách, čo vytvára pokojnú atmosféru a zároveň pôsobí elegantne. Textílie, ako napríklad závesy alebo vankúše, môžu byť pridané v hlbokých farbách, čo prispieva k pocitu luxusu a pohodlia.
Celkovo je cieľom hosťovskej izby v tmavých farbách s množstvom textílii vytvoriť dojem elegantného a útulného miesta, kde sa hostia môžu cítiť ako doma a relaxovať
 

Čierna čalúnená posteľ

Posteľ sme navrhli z antracitového zamatu. Zamat je veľmi príjemný na dotyk a zároveň vyzerá exkluzívne. 
 
Hosťovská izba
 
Hostovská izba v našom dome je pripravená privítať našich hostí s osobitnou starostlivosťou. S ohľadom na pohodlie návštevy sme do izby pridali vlastný šatník, čo poskytuje hostom dostatok úložného priestoru pre ich veci a umožňuje im zotrvať dlhšie so všetkým potrebným pri ruke.
Navyše sme zvážili aj budúcnosť tejto izby a zvolili možnosť, aby mohla slúžiť aj ako detská izba v budúcnosti.
  Hosťovská izba
 
Zelené zamatové kreslá

Zelená farba kresiel dodáva izbe osviežujúci, upokojujúci a prírodný nádych, čím vytvára príjemné prostredie pre hostí.

Kreslá sú umiestnené pri okne s výhľadom na mesto, vytvárajúc tak malý oddychový kút pre hostí.
 

Zelené zamatové kreslá
 

 
Hosťovská izba
 

Kúpeľňa pre hostí

Kúpeľňa pre hostí v tomto dome je vytvorená v teplých a elegantných krémových farbách, ktoré spolu s kombináciou travertínu a svetlého dubu vytvárajú príjemný a luxusný dizajn. Kontrastným prvkom je čierna mozaika, čierny obklad a čierne lišty vložené do obkladu, ktoré dodávajú kúpeľni moderný a štýlový charakter
  Kúpeľňa pre hostí
 

Krémová kúpeľňa s travertínom

Steny a nábytok kúpeľne sú v krémových odtieňoch, čo vytvára svetlý a vzdušný dojem. Travertín na stenách a podlahe pridáva do priestoru prírodný prvok a dotyk luxusu. Svetlý dub sa objavuje vo vybraných nábytkových prvkoch, čím pridáva do kúpeľne teplo a prirodzenosť.
  Kúpeľňa pre hostí
 

Čierny sprchový kút

Čierne kachličky v sprche sú odvážnym nápadom, ale v tejto kúpeľni sme si to mohli dovoliť. Kúpeľňa sa bude používať zriedkavo a o čistotu v dome sa bude starať upratovačka.
  Kúpeľňa pre hostí
Interiér bytu Rusovce

Byt Rusovce

Nadčasový interiér bytu - Rusovce / Bratislava

Návrh interiéru tohto bytu sme robili pre klienta, s ktorým sa poznáme niekoľko rokov. S klientom sme na jednej dizajnovej vlne, takže návrh prebiehal príjemne. Zhodli sme sa na použití nadčasovej kombinácie materiálov - prírodného dubu a bielej farby.
 

Obývačka spojená s kuchyňou

V súčasnosti je kuchyňa spojená s obývačkou už klasika. Je to vždy ale výzva pekne skombinovať materiály a nábytok, hlavne keď sa jedná o menší priestor. V tomto byte bolo náročné nájsť ideálne riešenie, kvôli množstvu okien, ktoré nebolo možné meniť. 
  Obývačka spojená s kuchyňou
 

Modrá sedačka

Sedačka modrej farby je príjemným oživením neutrálnej farebnosti v interiéri. Pri našich návrhoch uprednostňujeme použitie základných farieb v celom interiéri a miestnosti odlišujeme farbami na menších plochách, ako sú tapety, farebné nátery alebo sedací nábytok. 
  Modrá sedačka
 

Dubové parkety

Celý interiér má spoločný prvok a tým sú dubové parkety. Pri výbere sme sa s klientom zhodli na lepenej verzii parkiet. Neboli tak potrebné prechodové lišty medzi miestnosťami. Farbu parkiet sme zvolili prírodný dub. Je to nadčasový materiál, ktorý nikdy nevyjde z módy. 
  Dubové parkety v obývačke
 

Dizajn spálne

Interiér spálne je farebne zladený ako celý byt. Základom sú dubové parkety, dubová dýha na nábytku a biele lesklé plochy. V spálni sme pre zútulnenie použili drevenú stenu za posteľou.
  Dizajn spálne
 

Kozmetický stolík v spálni

Pre domácu pani sme vytvorili kútik s veľkým zrkadlom a úložným priestorom na kozmetiku.
 
Kozmetický stolík v spálni
   

Modrá čalúnená posteľ

Hlavným prvkom v spálni je modrá čalúnená posteľ. Čalúnená posteľ je príjemným prvkom v spálni. Posteľ nemá ostré hrany, ktoré by človek mohol zakopnúť. 
  Modrá čalúnená posteľ
 

Dizajn detskej izby

Keďže klienti ešte nemajú deti, tak sme detskú izbu navrhli univerzálne. Zatiaľ bude slúžiť ako pracovňa. 
  Dizajn detskej izby
 
Dizajn detskej izby
 
Dizajn detskej izby
 

Neutrálna nadčasová kúpeľňa

V kúpeľni sme zvolili nadčasovú kombináciu - krémovú s čiernou. Je to farebnosť, ktorá sa nikdy nevyšla z módy. Je to výhodná kombinácia aj pri predaji bytu. Páči sa totiž väčšine ľudí.
  Neutrálna nadčasová kúpeľňa
 

Okrúhle zrkadlo

Je to taktiež nadčasový prvok. Zrkadlo má čierny rám a je podsvietené, čo vytvára kontrast a dynamiku v neutrálnom interiéri. 
  Okrúhle zrkadlo v kúpeľni
 
Krémová kúpeľňa
 
Samostatné wc
 

Dizajn chodby

V chodbe sme použili svetlú dlažbu, keďže sa tam dostane málo denného svetla. Zvyšné materiály sú rovnaké ako v ostatných miestnostiach. Lamelové obklady sú otvárave a zakrývajú rozvádzače, ktoré už boli v byte.
  Dizajn chodby
 
Dizajn chodby
Interiér domu Bánovce nad Bebravou

Interiér Bánovce

Interiér domu pri Bánovciach nad Bebravou

Hlavným prvkom pri návrhu tohto interiéru bolo svetlé drevo. Použili sme ho na nábytku vo forme bielenej dubovej dýhy a na podlahe v podobe lepenej vinylovej podlahy. Tento interiér je navrhnutý tón v tóne a ozvláštnený jemnými farebnými akcentmi. Základné materiály sa opakujú vo všetkých miestnostiach.

Interiérový dizajn obývačky

 Obývačka je ako to je v súčastnosti zvykom spojená s kuchyňou. Pri štvorcovom tvare sme museli vyriešiť v prvom rade rozmiestnenie základných zón - sedačky, jedálenského stola, televízie. 
  Interiérový dizajn obývačky
 
interier obyvacky
 
dizajn obyvacky vo svetlych farbach

Biela kuchyňa s umelým kameňom

 Kuchyňa v tomto interiéri je biela so sivou a umelým kameňom Technistone.  K tejto bielej kuchyni sa ideálne hodia biele spotrebiče a biely drez, ktoré napriek obavám mnohých sú aj praktické na údržbu.
  Biela kuchyňa s umelým kameňom
 

Sadrokartónové podhľady

Architektúra domu bola navrhnutá tak, že strop v interiéri má sadrokartónový podhľad. Preto sme to využili na dizajnové riešenie a zapustili sme rolety a závesy do sadrokartónu a v obývačke sme veľkú plochu stropu rozčlenili aby vyzerala útulnejšie.
 
 Sadrokartónové podhľady 

Detská izba pre dvoch chlapcov

Relatívne malú detskú izbu sme potrebovali navrhnúť tak, aby sa tam komfortné žilo dvom školákom.  Interiér detskej izby sme navrhli nie veľmi extravagantne, aby bol dizajn nadčasový a aby izba vyhovovala aj tínejdžerom.
  detska izba pre chlapcov
 
Detská izba pre dvoch chlapcov
 
Detská izba pre chlapcov
 
Dizajn detskej izby
 

Interiér izby pre dievča

Druhá detská izba v tomto dome bola určená pre dievča. Chceli sme aby interiér izby ladil s domom a aby bol podobný druhej detskej izbe. Preto sme použili podobné prvky a rovnaký štýl, iba s inou farebnosťou.
  Interiér izby pre dievča
 
detska izba pre dievca
 
detska izba pre dievca
 
Interiér izby pre dievča
Interiér domu, Trenčín, Dolná Súča

Trenčín, Dolná Súča, Interiér domu

Minimalistický škandinávsky interiér - náš návrh interiérového dizajnu

Základom návrhu interiéru domu pri Trenčíne je biela farba doplnená o dubové a orechové drevo. Interiér je doplnený o čierne a zelené doplnky a detaily. Úložné priestory v dome sú navrhnuté vždy po strop, aby nezostal priestor pre ukladanie prachu. Trenčín, Dolná Súča, Interiér domuDrevené parkety na stene

V obývačke na stene za televízorom sú nalepené dubové parkety rovnaké ako na podlahe. Masívne posuvné dvere sú vyrobené taktiež týchto parkiet. Trenčín, Dolná Súča, Interiér domu
Trenčín, Dolná Súča, Interiér domu
Obývačka sa dá uzavrieť masívnymi posuvnými dverami obloženými parketami. 
Sivá sedačka v obývačke je nadčasová a praktická pre rodinu s deťmi. Sedačka má rám z masívneho dreva a je variabilná. Dá sa prerobiť aj na dvojlôžkovú posteľ. 
Trenčín, Dolná Súča, Interiér domu
Biela kuchyňa s orechovým drevom

Kuchyňa je vyrobená z bielej lesklej laminovanej mdf. Celá kuchyňa ako aj zvyšný nábytok v dome je bez úchytiek. Biela kuchyňa oživená orechovou dýhou. 

Trenčín, Dolná Súča, Interiér domu Trenčín, Dolná Súča, Interiér domu
Drevený strop v kuchyni je z dubového dreva, ktoré je farebne zladené s dubovými parketami na podlahe.
Trenčín, Dolná Súča, Interiér domu
Trenčín, Dolná Súča, Interiér domu

Biela kúpeľňa s retro dlažbou

Materiály a farby v kúpelni sú rovnaké ako v celom dome. Novým prvkom je vzorovaná retro dlažba, ktorá kúpeľňu príjemne zútulňuje a oživuje. Ďalším jemným oživením sú biele kachličky uložené na rybinu.

Trenčín, Dolná Súča, Interiér domu
Trenčín, Dolná Súča, Interiér domu

Podkrovná kúpeľňa

V dome sa nachádzajú dve kúpeľne. Jedna je na prízemí a druhá v podkroví. Dizajnovo sme ich poňali rovnako. 
Trenčín, Dolná Súča, Interiér domu
Trenčín, Dolná Súča, Interiér domu
Trenčín, Dolná Súča, Interiér domu

Vstupná chodba do domu

Vo vstupnej chodbe sme použili orechovú dýhu, ktorá ladí s drevenými oknami. Dlažba na podlahe imituje drevo a farebne ladí s drevenými parketami v dome.

Trenčín, Dolná Súča, Interiér domu
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4