Interiéry

Interiér

Interiér domu Bánovce nad Bebravou

Interiér Bánovce

Interiér domu pri Bánovciach nad Bebravou

Hlavným prvkom pri návrhu tohto interiéru bolo svetlé drevo. Použili sme ho na nábytku vo forme bielenej dubovej dýhy a na podlahe v podobe lepenej vinylovej podlahy. Tento interiér je navrhnutý tón v tóne a ozvláštnený jemnými farebnými akcentmi. Základné materiály sa opakujú vo všetkých miestnostiach.

Interiérový dizajn obývačky

 Obývačka je ako to je v súčastnosti zvykom spojená s kuchyňou. Pri štvorcovom tvare sme museli vyriešiť v prvom rade rozmiestnenie základných zón - sedačky, jedálenského stola, televízie. 
  Interiérový dizajn obývačky
 
interier obyvacky
 
dizajn obyvacky vo svetlych farbach

Biela kuchyňa s umelým kameňom

 Kuchyňa v tomto interiéri je biela so sivou a umelým kameňom Technistone.  K tejto bielej kuchyni sa ideálne hodia biele spotrebiče a biely drez, ktoré napriek obavám mnohých sú aj praktické na údržbu.
  Biela kuchyňa s umelým kameňom
 

Sadrokartónové podhľady

Architektúra domu bola navrhnutá tak, že strop v interiéri má sadrokartónový podhľad. Preto sme to využili na dizajnové riešenie a zapustili sme rolety a závesy do sadrokartónu a v obývačke sme veľkú plochu stropu rozčlenili aby vyzerala útulnejšie.
 
 Sadrokartónové podhľady 

Detská izba pre dvoch chlapcov

Relatívne malú detskú izbu sme potrebovali navrhnúť tak, aby sa tam komfortné žilo dvom školákom.  Interiér detskej izby sme navrhli nie veľmi extravagantne, aby bol dizajn nadčasový a aby izba vyhovovala aj tínejdžerom.
  detska izba pre chlapcov
 
Detská izba pre dvoch chlapcov
 
Detská izba pre chlapcov
 
Dizajn detskej izby
 

Interiér izby pre dievča

Druhá detská izba v tomto dome bola určená pre dievča. Chceli sme aby interiér izby ladil s domom a aby bol podobný druhej detskej izbe. Preto sme použili podobné prvky a rovnaký štýl, iba s inou farebnosťou.
  Interiér izby pre dievča
 
detska izba pre dievca
 
detska izba pre dievca
 
Interiér izby pre dievča
Interiér domu, Trenčín, Dolná Súča

Trenčín, Dolná Súča, Interiér domu

Minimalistický škandinávsky interiér - náš návrh interiérového dizajnu

Základom návrhu interiéru domu pri Trenčíne je biela farba doplnená o dubové a orechové drevo. Interiér je doplnený o čierne a zelené doplnky a detaily. Úložné priestory v dome sú navrhnuté vždy po strop, aby nezostal priestor pre ukladanie prachu. Trenčín, Dolná Súča, Interiér domuDrevené parkety na stene

V obývačke na stene za televízorom sú nalepené dubové parkety rovnaké ako na podlahe. Masívne posuvné dvere sú vyrobené taktiež týchto parkiet. Trenčín, Dolná Súča, Interiér domu
Trenčín, Dolná Súča, Interiér domu
Obývačka sa dá uzavrieť masívnymi posuvnými dverami obloženými parketami. 
Sivá sedačka v obývačke je nadčasová a praktická pre rodinu s deťmi. Sedačka má rám z masívneho dreva a je variabilná. Dá sa prerobiť aj na dvojlôžkovú posteľ. 
Trenčín, Dolná Súča, Interiér domu
Biela kuchyňa s orechovým drevom

Kuchyňa je vyrobená z bielej lesklej laminovanej mdf. Celá kuchyňa ako aj zvyšný nábytok v dome je bez úchytiek. Biela kuchyňa oživená orechovou dýhou. 

Trenčín, Dolná Súča, Interiér domu Trenčín, Dolná Súča, Interiér domu
Drevený strop v kuchyni je z dubového dreva, ktoré je farebne zladené s dubovými parketami na podlahe.
Trenčín, Dolná Súča, Interiér domu
Trenčín, Dolná Súča, Interiér domu

Biela kúpeľňa s retro dlažbou

Materiály a farby v kúpelni sú rovnaké ako v celom dome. Novým prvkom je vzorovaná retro dlažba, ktorá kúpeľňu príjemne zútulňuje a oživuje. Ďalším jemným oživením sú biele kachličky uložené na rybinu.

Trenčín, Dolná Súča, Interiér domu
Trenčín, Dolná Súča, Interiér domu

Podkrovná kúpeľňa

V dome sa nachádzajú dve kúpeľne. Jedna je na prízemí a druhá v podkroví. Dizajnovo sme ich poňali rovnako. 
Trenčín, Dolná Súča, Interiér domu
Trenčín, Dolná Súča, Interiér domu
Trenčín, Dolná Súča, Interiér domu

Vstupná chodba do domu

Vo vstupnej chodbe sme použili orechovú dýhu, ktorá ladí s drevenými oknami. Dlažba na podlahe imituje drevo a farebne ladí s drevenými parketami v dome.

Trenčín, Dolná Súča, Interiér domu
Bratislava, Laurinská, interiér bytu

Dolný Kubín, interiér domu

Nadčasový interiér domu v Dolnom Kubíne

Interiér domu v Dolnom Kubíne bol navrhnutý s ohľadom na telesne postihnutého obyvateľa. V dome museli zostať dostatočné prechody na prejazd vozíkom.
 


Trnava, Paulinska, interiér bytu

Trnava, interiér bytu Paulinská

Minimalistický interiér bytu v Trnave

V novostavbe na Paulinskej ulici v Trnave sme pre klienta navrhli minimalistický a praktický interiér bytu v jemných tónoch. V interiéri bytu prevláda biela v kombinácii so sivou a dubovým drevom. Byt je jednoizbový ale priestorný. Obývačka je spojená s kuchyňou vďaka čomu je priestor vzdušný a presvetlený.

Obývačka s kuchyňou

Aby sme zachovali vzdušnosť obývačky s kuchyňou všetok nábytok sme rozmiestnili popri stenách. Byt je určený pre dvoch ľudí, preto nebolo potrebné veľké jedálenské sedenie. 

Sivá obývačka s oranžovými akcentami

Keďže je interiér ladený v neutrálnych farbách s prevahou sivej, žiadalo sa výraznej farby ako akcent. S klientom sme zvolili oranžovú. Oranžové sú prvky, ktoré je možné ľahko nahradiť a o pár rokov si človek môže interiér upraviť do inej farebnosti.

Spálňa s pracovným stolíkom

Veľkú plochu spálne sme využili aj pre malé pracovisko s počítačom. Nábytok v spálni je farebné zladený so celým bytom.

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4