O nás

O nás

Komunikácia je kľúčom ku každému úspešnému vzťahu, pred začatím návrhu venujeme čas počúvaniu Vaších predstáv a potrieb. Vždy sa snažíme, aby bola spolupráca medzi dizajnérom a klientom čo najpriamejšia, snažíme sa zapracovať každú požiadavku klienta do nášho návrhu, pretože sa riadime heslom, že najlepšou vizitkou dizajnéra je spokojný klient. Ak už stojíte pred rekonštrukciou Vašej nehnuteľnosti alebo pred zariaďovaním novostavby - sme tu pre vás a radi vám pomôžeme splniť vaše sny o bývaní, užívaní nehnuteľnosti. Pred začatím každého projektu s klientom dlho komunikujeme aby sme najlepšie poznali jeho aj jeho rodinu a ich zvyky a predstavy o budúcom domove. Sme dvaja interiéroví dizajnéri ( bytoví architekti ), ktorí sa zaoberajú prevažne interiérovým dizajnom a architektúrou.  Absolvovali sme odbor Dizajn a Interiérový dizajn na Fakulte Architektúry STU v Bratislave. Tvoríme predovšetkým interiérový dizajn bytov, domov obchodných priestorov, kancelárií, tak priemyselný dizajn ale naša srdcová záležitosť je aj architektúra. 

Interiérový dizajn

V oblasti interiérového dizajnu sa zaoberáme kompletným návrhom interiéru, cez vypracovanie potrebnej dokumentácie k realizácii až po samotnú koordináciu realizácie. Za roky, ktoré sa venujeme našej práci sme nazbierali množstvo skúseností a technických vedomostí. Vieme vyriešiť množstvo technických problémov, ktoré čakajú klienta hlavne pri rekonštrukcii. Vieme zahrnúť v návrhu najnovšie technológie a materiály. Čo môže byť pre klienta zložitá záležitosť je pre nás každodenná rutina. Napríklad inteligentná inštalácia, stropné chladenie alebo rekuperácia. Martin Jabrocký má certifikát aj na realizáciu inštalácii Taphome a Fibaro. 

Rekonštrukcie

Rekonštrukcia domu alebo bytu nie je len o farbách a materiáloch, čaká Vás aj vyriešenie technických problémov a detailov. Problémy s vlhkosťou, plesňami, vybrať vhodný typ kúrenia, zdroja tepla a mnoho ďalšieho. Preto sa neustále vzdelávame a zaujímame o najnovšie publikácie a novinky aj z týchto oblastí. 

Architektonické štúdie

Našou obľúbenou činnosťou je aj tvorba celých domov od počiatku až do konca. Keď pracujeme na architektonickej štúdii, zohľadňujeme všetky faktory nielen estetiku. Dôležité sú orientácia na svetové strany, výhľady z okien, vnútorne členenie priestoru, tienenie z proti prehrievaniu v letných mesiacoch, tepelné zisky a zároveň všetky dostupné technológie, ktoré majú význam pri konkrétnom projekte. Každý pozemok má iné podmienky, iný spád terénu, inú orientáciu na svetové strany, rôzne rozmiestnené okolité domy a taktiež existujúce stromy.
 

Realizácie

Pre naše projekty vieme zabezpečiť aj realizáciu, aby to dopadlo podľa našich a klientových predstáv a hlavne aby boli dodržané technologické postupy a vybrané materiály. Taktiež vieme zabezpečiť autorský dozor na naše projekty. A samozrejmosťou sú realizačné projekty.
 
                          
Pin It