O nás

Firma

Cennová ponuka

Každý projekt sa líši náročnosťou, rozmermi, rozpočtom a ďalšími kritériami. Preto nie je možné pripraviť cenník, ktorý by bol univerzálny. Nebolo by veľmi spravodlivé, keby obývačka o rozlohe 20m2 mala rovnakú cenu za návrh ako obývačka o rozlohe 150m2. To je dôvod, prečo sme pre Vás pripravili formulár, ktorý nám umožní stanoviť presnú cenu na Váš projekt. 

K naceneniu návrhu interiéru potrebujeme aj pôdorys. V prípade, ak pôdorys nemáte, napíšte nám zoznam miestnosti, aby sme Vám vedeli pripraviť ponuku. Poprosíme Vás o zaslanie požiadavky na mailovú adresu - Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. .

O nás

Komunikácia je kľúčom ku každému úspešnému vzťahu, pred začatím návrhu venujeme čas počúvaniu Vaších predstáv a potrieb. Vždy sa snažíme, aby bola spolupráca medzi dizajnérom a klientom čo najpriamejšia, snažíme sa zapracovať každú požiadavku klienta do nášho návrhu, pretože sa riadime heslom, že najlepšou vizitkou dizajnéra je spokojný klient. Ak už stojíte pred rekonštrukciou Vašej nehnuteľnosti alebo pred zariaďovaním novostavby - sme tu pre vás a radi vám pomôžeme splniť vaše sny o bývaní, užívaní nehnuteľnosti. Pred začatím každého projektu s klientom dlho komunikujeme aby sme najlepšie poznali jeho aj jeho rodinu a ich zvyky a predstavy o budúcom domove. Sme dvaja interiéroví dizajnéri ( bytoví architekti ), ktorí sa zaoberajú prevažne interiérovým dizajnom a architektúrou.  Absolvovali sme odbor Dizajn a Interiérový dizajn na Fakulte Architektúry STU v Bratislave. Tvoríme predovšetkým interiérový dizajn bytov, domov obchodných priestorov, kancelárií, tak priemyselný dizajn ale naša srdcová záležitosť je aj architektúra. 

Interiérový dizajn

V oblasti interiérového dizajnu sa zaoberáme kompletným návrhom interiéru, cez vypracovanie potrebnej dokumentácie k realizácii až po samotnú koordináciu realizácie. Za roky, ktoré sa venujeme našej práci sme nazbierali množstvo skúseností a technických vedomostí. Vieme vyriešiť množstvo technických problémov, ktoré čakajú klienta hlavne pri rekonštrukcii. Vieme zahrnúť v návrhu najnovšie technológie a materiály. Čo môže byť pre klienta zložitá záležitosť je pre nás každodenná rutina. Napríklad inteligentná inštalácia, stropné chladenie alebo rekuperácia. Martin Jabrocký má certifikát aj na realizáciu inštalácii Taphome a Fibaro. 

Rekonštrukcie

Rekonštrukcia domu alebo bytu nie je len o farbách a materiáloch, čaká Vás aj vyriešenie technických problémov a detailov. Problémy s vlhkosťou, plesňami, vybrať vhodný typ kúrenia, zdroja tepla a mnoho ďalšieho. Preto sa neustále vzdelávame a zaujímame o najnovšie publikácie a novinky aj z týchto oblastí. 

Architektonické štúdie

Našou obľúbenou činnosťou je aj tvorba celých domov od počiatku až do konca. Keď pracujeme na architektonickej štúdii, zohľadňujeme všetky faktory nielen estetiku. Dôležité sú orientácia na svetové strany, výhľady z okien, vnútorne členenie priestoru, tienenie z proti prehrievaniu v letných mesiacoch, tepelné zisky a zároveň všetky dostupné technológie, ktoré majú význam pri konkrétnom projekte. Každý pozemok má iné podmienky, iný spád terénu, inú orientáciu na svetové strany, rôzne rozmiestnené okolité domy a taktiež existujúce stromy.
 

Realizácie

Pre naše projekty vieme zabezpečiť aj realizáciu, aby to dopadlo podľa našich a klientových predstáv a hlavne aby boli dodržané technologické postupy a vybrané materiály. Taktiež vieme zabezpečiť autorský dozor na naše projekty. A samozrejmosťou sú realizačné projekty.
 
                          

Cenník


Cena za návrh interiéru


Zameranie interiéru  

Cena od 200€

V prípade ak nemáte podklady k Vášmu interiéru alebo podklady nie sú presné, či dostačujúce je potrebné ich pripraviť. V prípade nášho zamerania je zamerané všetko potrebné k návrhu a následnému projektu. Cenu stanovujeme podľa typu nehnuteľnosti a jestvujúcich podkladov. V cene zamerania je zároveň aj zakreslenie skutkového stavu, ktorá Vám bude tiež poskytnuté vo forme pôdorysu.

Dispozičné riešenie

Cena od 200€

Pokiaľ dochádza k zmene rozmiestnenia miestností, alebo kompletnej rekonštrukcii staršej nehnuteľnosti je druhým krokom po zameraní. Je to jedna z najdôležitejších fáz. Najideálnejšie je zveriť ju do rúk profesionálom. Ľudia často skúšajú dispozíciu vyriešiť sami. Bez technických znalostí,  znalostí noriem, materiálov, ergonómie a iného je dobré dispozičné riešenie nemožné. Architekt alebo dizajnér je vhodná voľba pre tento krok, keďže tento krok môže zvýšiť komfort bývania alebo zdvihnúť cenu nehnuteľnosti.

 

Návrh interiéru 3d vizualizácie

Cena od 200€

Cena návrhu interiéru je od 200€ / malú miestnosť ako je šatník alebo predsieň. Pre obytné miestnosti je cena od 400€ / miestnosť. Presnú cenu stanovujeme na základe pôdorysu ( stačí aj rukou nakreslený ) alebo popisu pozostávajúceho z plochy bytu a stručného počtu miestností. 
V tejto fáze návrhu je pre nás základom prediskutovať si požiadavky klienta osobne alebo telefonicky. Prvý rozhovor je pre kvalitný návrh interiéru veľmi dôležitý. Potrebujeme klienta lepšie spoznať a zistiť ako je zvyknutý fungovať a užívať interiér. Za dlhé roky praxe už máme pripravené otázky, ktoré sa klienta pýtame. 
Samotný návrh interiéru sú 3d vizualizácie jednotlivých miestností vo fotorealistickej kvalite v minimálnom rozlišení full HD. Pri návrhu interiéru používame reálne prvky, ktoré sa dajú kúpiť alebo vyrobiť. Samozrejme všetko sa snažíme prispôsobiť aj rozpočtu klienta. V cene návrhu sú aj dve úpravy vizualizácii. Ak klient potrebuje pre svoje rozhodovanie viacej verzií je možné si priplatiť ďalšie verzie. Cena je 15% za každú ďalšiu verziu. 

Projekt interiéru

Cena od 100€ / miestnosť

Cenu za projekt interiéru počítame ako 1/3 z ceny návrhu interiéru.  Čiže ak návrh interiéru stojí 1500€ , projekt stojí 500€. Je možné vypracovať aj samostatné vizualizácie. Aj keď nie možné kvalitne zrealizovať návrh interiéru bez výkresovej dokumentácie. 
Výkresová dokumentácia zahŕňa rozmerové výkresy nábytku na mieru, pôdorys, výkres povrchových úprav stien, výkres elektriky, kladačské plány. K výkresovej dokumentácii pripravujeme aj výkaz výmer a rozpočet. Rozpočet je stanovený pre realizáciu našimi dodávateľmi. Vždy klientovi poskytneme aj realizáciu návrhu alebo odporučenie dodávateľov. 

Realizačný projekt interiéru

Cena od 200€ / miestnosť

Realizačný projekt interiéru je určený pre náročnejšie projekty a luxusnejšie nehnuteľnosti, kde nepostačuje klasický projekt. V tomto projekte sú vypracované všetky potrebné detaily a v rozpočte sú započítané všetky položky do posledného detailu.

Autorský dozor

Cena od 30€ / hodinu + 0,75€ / km

Autorský dozor poskytujeme klientom podľa potreby. Ideálne je stretnutie na stavbe s dodávateľmi jeden krát za týždeň. Každopádne pre dosiahnutie dokonalého výsledku odporúčame využiť nami odporúčených a overených dodávateľov, s ktorými vieme interiér zrealizovať na kľúč do posledného detailu.

Cena za architektonickú štúdiu


Architektonická štúdia

Cena od 1000€

Pre stanovenie presnej ceny potrebujeme vedieť požadovanú podlahovú plochu a údaje lokalite a parcele. 
K začatiu prace na štúdii je potrebný polohopis - výškopis. 
Architektonická štúdia pozostáva z 3d vizualizácie a schematických pôdorysov a situácie. Neobsahuje projekt pre územné alebo stavebné konanie, ani rozpočet.

Projekt pre stavebné povolenie 

Cena od 3000€

Obsahuje potrebnú projektovú dokumentáciu pre územné a stavebné povolenie. Cena neobsahuje cenu za výkaz výmer, rozpočet, realizačné výkresy ani vybavovanie povolení a inú inžiniersku činnosť.

Realizačný projekt

Cena sa stanoví po ukončení štúdie

V prípade zložitejších stavieb odporúčame vyhotovenie realizačného projektu. Rozsah projektu sa stanoví po vypracovaní štúdie a klientovi navrhneme, ktoré časti stavby by bolo vhodne detailnejšie rozkresliť. Niektoré práce na stavbe nie sú možné bez realizačného projektu.
Príkladom sú železobetónove konštrukcie, kde je potrebný výkres a výkaz výstuže, aby bolo možné objednať, alebo pozohýbať výstuž.

Autorský dozor

Cena od 30€ / hodinu + 0,75€ / km

Autorský dozor poskytujeme klientom podľa potreby. Ideálne je stretnutie na stavbe s dodávateľmi jeden krát za týždeň. Každopádne pre dosiahnutie dokonalého výsledku odporúčame využiť nami odporúčených a overených dodávateľov, s ktorými vieme interiér zrealizovať na kľúč do posledného detailu.

Kontakt

  • mobil: +421 908 304 886
  • e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
                Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
  • adresa: Sídlime v Bánovciach nad Bebravou. Pôsobíme po celom Slovensku. Občasne navrhujeme a realizujeme interiéry aj v zahraničí.
  • ičo:  46 945 971