O nás

Firma

Cennová ponuka

Každý projekt sa líši náročnosťou, rozmermi, rozpočtom a ďalšími kritériami. Preto nie je možné pripraviť cenník, ktorý by bol univerzálny. Nebolo by veľmi spravodlivé, keby obývačka o rozlohe 20m2 mala rovnakú cenu za návrh ako obývačka o rozlohe 150m2. To je dôvod, prečo sme pre Vás pripravili formulár, ktorý nám umožní stanoviť presnú cenu na Váš projekt. 

K naceneniu návrhu interiéru potrebujeme aj pôdorys. V prípade, ak pôdorys nemáte, napíšte nám zoznam miestnosti, aby sme Vám vedeli pripraviť ponuku. Poprosíme Vás o zaslanie požiadavky na mailovú adresu - Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. .

O nás

Sme dvojica dizajnérov, ktorí mali k dizajnu vždy veľmi blízko. Absolvovali sme odbor Dizajn a Interiérový dizajn na Fakulte Architektúry STU v Bratislave. Tvoríme predovšetkým interiérový dizajn, priemyselný dizajn a v neposlednom rade aj architektúru. V oblasti interiérového dizajnu sa zaoberáme kompletným návrhom interiéru, cez vypracovanie potrebnej dokumentácie k realizácii až po samotnú koordináciu realizácie. Tiež radi vyriešime rekonštrukcie bytov a domov, pretože je to pre nás výzvou, zmeniť malé alebo zastaralé priestory do nového vzhľadu. Vždy sa snažíme, aby bola spolupráca medzi dizajnérom a klientom čo najpriamejšia, snažíme sa zapracovať každú požiadavku klienta do nášho návrhu, pretože sa riadime heslom, že najlepšou vizitkou dizajnéra je spokojný klient.

Kontakt

  • mobil: +421 908 304 886
  • e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
                Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
  • adresa: Sídlime v Bánovciach nad Bebravou. Pôsobíme po celom Slovensku. Občasne navrhujeme a realizujeme interiéry aj v zahraničí.
  • ičo:  46 945 971