O nás

Firma

Cennová ponuka

Každý projekt sa líši náročnosťou, rozmermi, rozpočtom a ďalšími kritériami. Preto nie je možné pripraviť cenník, ktorý by bol univerzálny. Nebolo by veľmi spravodlivé, keby obývačka o rozlohe 20m2 mala rovnakú cenu za návrh ako obývačka o rozlohe 150m2. To je dôvod, prečo sme pre Vás pripravili formulár, ktorý nám umožní stanoviť presnú cenu na Váš projekt. 

K naceneniu návrhu interiéru potrebujeme aj pôdorys. V prípade, ak pôdorys nemáte, napíšte nám zoznam miestnosti, aby sme Vám vedeli pripraviť ponuku. Poprosíme Vás o zaslanie požiadavky na mailovú adresu - Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. .

O nás

Komunikácia je kľúčom ku každému úspešnému vzťahu, pred začatím návrhu venujeme čas počúvaniu Vaších predstáv a potrieb. To nám pomáha presne uviesť vaše vízie do života. Vytvárame krásne priestory, ktoré sú emocionálne a funkčne identické s ich majiteľom, odrážajú ich hodnoty a osobnosť.

Sme dvojica interiérových dizajnérov - bytových architektov, ktorí mali k dizajnu vždy veľmi blízko. Absolvovali sme odbor Dizajn a Interiérový dizajn na Fakulte Architektúry STU v Bratislave. Tvoríme predovšetkým interiérový dizajn bytov, domov obchodných priestorov, kancelárií, tak priemyselný dizajn a v neposlednom rade aj architektúru. V oblasti interiérového dizajnu sa zaoberáme kompletným návrhom interiéru, cez vypracovanie potrebnej dokumentácie k realizácii až po samotnú koordináciu realizácie. Tiež radi vyriešime rekonštrukcie bytov a domov, pretože je to pre nás výzvou, zmeniť malé alebo zastaralé priestory do nového vzhľadu. Vždy sa snažíme, aby bola spolupráca medzi dizajnérom a klientom čo najpriamejšia, snažíme sa zapracovať každú požiadavku klienta do nášho návrhu, pretože sa riadime heslom, že najlepšou vizitkou dizajnéra je spokojný klient. Ak už stojíte pred rekonštrukciou vašej nehnuteľnosti alebo pred zariaďovaním novostavby - sme tu pre vás a radi vám pomôžeme splniť vaše sny o bývaní, užívaní nehnuteľnosti.

Kontakt

  • mobil: +421 908 304 886
  • e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
                Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
  • adresa: Sídlime v Bánovciach nad Bebravou. Pôsobíme po celom Slovensku. Občasne navrhujeme a realizujeme interiéry aj v zahraničí.
  • ičo:  46 945 971