Interiéry

Haus Cafe, Bánovce

Návrh dizajnovej kaviarne

Keď nás majitelia kaviarne oslovili ohľadom návrhnu dizajnu interiéru, mali už celkom jasné predstavy o štýle, farbách a detailoch kaviarne. Chceli vytvoriť moderný priestor s dizajnovým nábytkom, s lavicovým sedením na mieru, s možnosťou usporiadať stoly do jedného väčšieho pre firemné akcie. Z pôvodných priestorov chceli majitelia zachovať iba dlažbu na podlahe, všetko ostatné sme navrhovali nové.

Čalúnené lavice v kaviarni

Patchwork kreslá

Priestor je navrhnutý v odtieňoch sivej a hnedej, aby ladil k existujúcej dlažbe. Okrová sedačka a farebné patchworkové kreslá príjemne oživujú celú kaviareň.

Patchwork kreslá v kaviarni

Tabuľa na stene

Jednú stenu sme vyhradili pre kriedovú tabuľu, kde personál píše ponuku. Tabuľa je viditeľná z celej kaviarne a umiestnená hneď oproti vstupu.

Tabuľa na stene v kaviarni

Medené svietidlá

Použili sme visiace medené svietidlá, ktoré sú farebným doplnkom k pôvodnej dlažbe v tehlovej farbe. Na osvetlenie sme ešte použili industriálne svietidlá a prisadené sklenené bodovky.

Medené svietidlá v kaviarni Drevený paraván

Držiak na víno

V kaviarni sme navrhli aj netradičný držiak na víno, kde vystavujú výber z ponuky. Vedľa držiaka na víno sme navrhli ešte nástenný stojan na časopisy.

Držiak na víno Dizajnová kaviareň
Pin It