Interiéry

Kancelárie Pima, Trenčín

Interiér kancelárii Trenčín

Firma Pima z Trenčína nás oslovila s návrhom kancelárii pre ich nové firemné priestory. S majiteľom firmy sme rýchlo našli spoločnú cestu. V ich novom sídle firmy sme spojili modernú funkčnú budovu s pár kúskami klasického nábytku, ktorý sme skombinovali s moderným nábytkom. Všetky prvky, moderné aj klasické spája použitie rovnakých materiálov. Majiteľ firmy bral projekt vážne a s rozumom, dal si pripraviť realizačné výkresy a vyriešiť chcel úplne všetky priestory, aby realizácia tak veľkého objektu prebiehala hladko a bez veľkých problémov. 
 

Vstupné priestory - recepcia

Vo vstupe do budovy sa nachádza showroom spojený s predajom a zároveň aj recepcia. Je to veľký prepojený priestor, ktorý musí zostať vzdušný aby mali zamestanci predstavu pohybe zákazníkov. Okrem funčnosti priestoru sme dbali pri návrhu na to aby bol výsledok dobre udržiavateľný, praktický a zároveň aby vyzeral luxusne. 

Dizajn predajne

V predajni / showroome je vytvorených niekoľko miest pre neformálne usadenie hostí alebo zákazníkov, prípadne pre oddych zamestnancov. 

Pri dizajne kancelárii sme brali v úvahu hlavne aby sme vytvorili príjemné pracovné prostredie pre zamestnancov. Kancelárie sú v maximálnej možnej miere presvetlené.Kancelária majiteľa firmy

Kanceláriu pre majiteľa sme navrhli s použitím klasického talianskeho nábytku podľa predstáv zákazníka. V kancelárii sú použité kobercové štvorce, ktoré priestor zútulňujú. Kancelária priamo naväzuje na sekretariát. 
Sekretariát sa nachádza hneď vedľa kancelárie majiteľa.

Priestory pre zamestnancov

V sídle firmy Pima sme navrhli aj priestory neverejné, kde majú prístup iba zamestnanci. Priestory štýlovo ladia s celým interiérom a opakujú sa v nich aj rovnaké materiály.Pin It