Interiéry

Púchov, interiér domu

Minimalistický interiér domu v Púchove

Interiér domu v Púchove sme navrhli v svetlých farbách, hlavne pre jeho nie ideálnu orientáciu na svetové strany. V interiéry prevažuje biela farba. Na podlahe je vinyl v svetlej farbe. Pre dosiahnutie zaujímavého kontrastu sme doplnili farebnosť interiéru dubovou dýhou a čiernymi detailami.

Krb v obývačke

Krb v obývačke je klasikou pre zútulnenie atmosféry v zimnom období. Pri krbe je potrebné väčšinou uschovanie dreva pre okamžité použitie. V tomto interiéry sme drevo ku krbu umiestnili pod nábytkovú zostavu. Krb má povrchovú úpravu z dekoratívneho náteru Marco Polo, ktorý je umývateľný.

Pracovný kútik v obývačke

Klient mal požiadavku na umiestnenie počítača v obývačke. Pracovný stôl chcel mať vhodný pre prácu po stojačky. Našli sme preň vhodné miesto a dizajnovo sme ho zapracovali, aby zapadol do celkového štýlu interiéru.

Kuchyňa s ostrovom

Kuchyňa s ostrovom je už klasikou moderných interiérov. Väčšinou ľudia riešia problém, čo umiestniť na ostrov. My uprednostňujeme väčšinou riešenie, kde zostáva ostrov prázdny. Prázdny ostrov je vhodný na prácu a nič na ňom nezavadzia. Pre drez a varnú dosku je vhodnejšie umiestnenie pri stene. Aby nebolo oprskané všetko navôkol. Samozrejme každému vyhovuje niečo iné a každý interiér si vyžaduje individuálne riešenie.

Drez pod oknom

V tomto interiéri sme umiestnili drez pod rohové okno, aby pani domu mala výhľad, keď bude niekto prichádzať do domu.  Pracovná doska priamo prechádza do parapetu. To je dizajnovo najčistejšie riešenie, ktoré s obľubou používame. Steny v kuchyni sú upravené dekoratívnym náterom Marco Polo, ktorý je vodeodolný.

Pracovná plocha nasvietená led pásom

Pracovnú plochu v kuchyni sme nasvietili led pásom umiestneným na stene, ktorý okrem dobrého osvetlenia, vytvára aj líniu s nábytkom a oknami.
Pin It