Architektúra

Luxusný dom

Luxusný dvojpodlažný dom s bazénom

Tento luxusný dvojpodlažný dom je  navrhnutý v štýle modernej klasiky, ktorá neomrzí. Dom sme navrhli podľa požiadavky klienta, aby nebol minimalistický ale aby kombinoval moderné s minulosťou. Farebnosť domu je inšpirovaná Haussmannovou prestavbou Paríža. Je stáročiami overená kombinácia farieb. Základom je fasáda pieskovej farby a sivé okná.
  Luxusný dvojpodlažný dom s bazénom

Dom s balkónom

Tento dom má navrhnutý balkón smerom na krásny výhľad, ktorý je prístupný priamo z obývačky. Pod balkónom sa nachádza presklená veranda a vstup do domu. Nad balkónom je štít v klasickom dizajne, čo podporuje luxusný klasický dizajn. 
 
 

Dom vo svahu

Tento krásny dvojpodlažný dom je umiestnený v prudkom svah, čo poskytuje obyvateľom domu krásny výhľad a viacej súkromia. Bola to však pre nás výzva, ako dom koncipovať, aby sa v ňom dobre bývalo.
  Dom vo svahu
 
Dom vo svahu
 

Bazén pri dome

Luxusný dom si žiada samozrejme aj bazén, ktorý dodá vyšší komfort bývania a trávenia voľného času a zároveň zvyšuje cenu nehnuteľnosti. Bazén sme umiestnili pri spodnom podlaží, kde nie je viditeľný od susedov a poskytuje tak maximálne súkromie.
 
Bazén pri dome
 

Terasa na juh

Z južnej strany sme navrhli veľkú terasu prístupnú z kuchyne a jedálne. Terasa je orientovaná tak, aby z nej bol tiež pekný výhľad, a zároveň aby mali majitelia domu súkromie.
  Terasa na juh
Pin It