Interiéry

Dom Partizánske

Moderný nadčasový interiér

Interiér radového domu sme kompletne navhli aj zrealizovali. Dom bol pôvodne ako holodom. Zabezpečili sme dodávku materiálu, stavebné práce aj výrobu nábytku. Všetko v kvalitných materiáloch a v rozumnom rozpočte. Základ dizajnu tvorí biela, krémová a sivá. Na podlahe sú drevené parkety alebo gresová dlažba. Nábytok je z bielej lesklej laminovanej MDF a dýhovanej MDF. 

Funkcionalistická obývačka s krbom

Pri návrhu sme prihliadali na praktickosť, jednoduchú údržbu a dlhú životnosť interiéru. V dome nájdete len minimum otvorených políc.
Z obývačky aj z kuchyne je východ na terasu, z ktorej je prístup na malú mestkú záhradku.  

Obývačka s krbom

Sivá sedačka

Sedačka, ktorú sme použili v obývačke, sa jednoducho preskladať na posteľ, prípadne na dve samostatné postele. Sedačka má podnož z dubového dreva. Je na nožičkách, čo umožňuje upratovanie robotickým vysávačom. Sedačka je vyrobená v Bánovciach. Sedenie v obývačke sme doplnili hačkovanými puffmi, ktoré obľubujú deti aj návštevy.

Sivá sedačka

Biela kuchyňa s drevom

Príjemná na pohľad, nadčasová a praktická je biela lesklá kuchyňa. Ideálne ak je skombinovaná s drevom, ktoré dodá útulnosť. V tomto prípade sme použili dubovú dýhu, ktorá neomrzí ani časom. Obklad za kuchynskou linkou je z gresových kachličiek o rozmere 60x60x. 

Biela kuchyňa s drevom

Okrúhly jedálenský stôl

Do priestoru kuchyňe sme sa rozhodli umiestniť okrúhly stôl, ktorý je rozkladací. Môže sa k nemu posadiť až 8 osôb.

Okrúhly rozkladací jedalenský stôl

Drevené schody

Pôvodne betonové schody sme obložili dubovým masívom a bielou MDF sme obložili podstupnice. Vrch schodov je takto nešmykľavý a boky schodov sa dajú jednoducho očistiť. Madlo na schodisku je podsvietené led pásom, ktorý sa spína po zotmení za pomocou súmrakového senzoru.
Pod schodami je malá komora.

Drevené schody s podsvieteným madlom

Detská izba pre chlapca

Detské izby v tomto dome sme riešili nadčasovo. Detské prvky sa dajú jednoducho odstrániť bez zmeny nábytku, alebo iných nákladných položiek. V chlapčenskej izbe sme navrhli na steny štylizovanú grafiku kopcov.
Postele v detskej izbe majú vysuvný matrac pre malé návštevy. 

Detská izba pre chlapca

Koberec v detskej izbe

V detských izbách ako aj v spálni sme použili na podlahu príjemný mäkký koberec. Pre deti, ktoré radi trávia čas na zemi je to dokonalý príjemný povrch na hru aj oddych.

Koberec v detskej izbe

Detská izba pre dievča

Túto detskú izbu sme navrhli v podobnom duchu ako izbu pre chlapca. Zvolili sme však dievčenskejšiu grafiku na steny. Steny je možné premaľovať na iné obrázky s postupom veku dieťaťa.

Detská izba pre dievča

Minimalistická spálňa

Spálňu sme vyriešili čisto funkčne a minimalisticky. Steny sú natreté svetlo sivou farbou. Na tienenie sú použité tmavé závesy, ktoré dokonale zatemnia. Zo spálne je vstup do šatníka pre rodičov.

Minimalistická spálňa

Televízor v spálni

Požiadavku klienta na televízor v spálni sme vyriešili jeho zapracovaním do skriňovej zostavy. 

Televízor v spálni