Interiéry

Dom Partizánske

Moderný nadčasový návrh interiéru bytovým architektom

Interiér radového domu sme kompletne navhli aj zrealizovali. Dom bol pôvodne ako holodom. Zabezpečili sme dodávku materiálu, stavebné práce aj výrobu nábytku. Všetko v kvalitných materiáloch a v rozumnom rozpočte. Základ konceptu navrhnutého bytovým dizajnérom tvorí biela, krémová a sivá. Na podlahe sú drevené parkety alebo gresová dlažba. Nábytok je z bielej lesklej laminovanej MDF a dýhovanej MDF. 

Funkcionalistická obývačka s krbom

Pri návrhu sme prihliadali na praktickosť, jednoduchú údržbu a dlhú životnosť interiéru. V dome nájdete len minimum otvorených políc.
Z obývačky aj z kuchyne je východ na terasu, z ktorej je prístup na malú mestkú záhradku.  

Obývačka s krbom

Sivá sedačka

Sedačka, ktorú sme použili v obývačke, sa jednoducho preskladať na posteľ, prípadne na dve samostatné postele. Sedačka má podnož z dubového dreva. Je na nožičkách, čo umožňuje upratovanie robotickým vysávačom. Sedačka je vyrobená v Bánovciach. Sedenie v obývačke sme doplnili hačkovanými puffmi, ktoré obľubujú deti aj návštevy.

Sivá sedačka

Biela kuchyňa s drevom

Príjemná na pohľad, nadčasová a praktická je biela lesklá kuchyňa. Ideálne ak je skombinovaná s drevom, ktoré dodá útulnosť. V tomto prípade sme použili dubovú dýhu, ktorá neomrzí ani časom. Obklad za kuchynskou linkou je z gresových kachličiek o rozmere 60x60x. 

Biela kuchyňa s drevom

Okrúhly jedálenský stôl

Do priestoru kuchyňe sme sa rozhodli umiestniť okrúhly stôl, ktorý je rozkladací. Môže sa k nemu posadiť až 8 osôb.

Okrúhly rozkladací jedalenský stôl

Drevené schody

Pôvodne betonové schody sme obložili dubovým masívom a bielou MDF sme obložili podstupnice. Vrch schodov je takto nešmykľavý a boky schodov sa dajú jednoducho očistiť. Madlo na schodisku je podsvietené led pásom, ktorý sa spína po zotmení za pomocou súmrakového senzoru.
Pod schodami je malá komora.

Drevené schody s podsvieteným madlom

Detská izba pre chlapca

Detské izby v tomto dome sme riešili nadčasovo. Detské prvky sa dajú jednoducho odstrániť bez zmeny nábytku, alebo iných nákladných položiek. V chlapčenskej izbe sme navrhli na steny štylizovanú grafiku kopcov.
Postele v detskej izbe majú vysuvný matrac pre malé návštevy. 

Detská izba pre chlapca

Koberec v detskej izbe

V detských izbách ako aj v spálni sme použili na podlahu príjemný mäkký koberec. Pre deti, ktoré radi trávia čas na zemi je to dokonalý príjemný povrch na hru aj oddych.

Koberec v detskej izbe

Detská izba pre dievča

Túto detskú izbu sme navrhli v podobnom duchu ako izbu pre chlapca. Zvolili sme však dievčenskejšiu grafiku na steny. Steny je možné premaľovať na iné obrázky s postupom veku dieťaťa.

Detská izba pre dievča

Minimalistická spálňa

Spálňu sme vyriešili čisto funkčne a minimalisticky. Steny sú natreté svetlo sivou farbou. Na tienenie sú použité tmavé závesy, ktoré dokonale zatemnia. Zo spálne je vstup do šatníka pre rodičov.

Minimalistická spálňa

Televízor v spálni

Požiadavku klienta na televízor v spálni sme vyriešili jeho zapracovaním do skriňovej zostavy. 

Televízor v spálni
Pin It