Interiéry

Dom Jarovce

Minimalistický návrh interiéru domu

S týmto veľkorysým priestorom a niekoľkými požiadavkami nás oslovili majitelia moderného rodinného domu v Jarovciach. Základom navrhnutým bytovými architektmi - nami bolo použiť prírodné materiály: kameň a drevo, zemité prírodné odtiene v kombinácii so sivou. Keďže priestor bol navrhnutý naozaj veľkoryso, mali sme dosť možností pre jednoduché, dizajnové riešenie interiéru. Našou už samozrejmosťou je vytvorenie dostatku úložných priestorov a navrhnutie čo najmenej miest, kde by sa držal prach.
V obývačke s kuchyňou je navrhnutá priestranná nesmrteľná biela lesklá kuchynská linka v kombinácii s dubom. Daľšou dominantou je krb obložený čiernym mramorom.

Minimalistický interiér domu

Skrytá komora

V kuchynskej časti je za dubovou stenou kuchynskej linky skrytá komora. 

Minimalistický interiér domu

Tmavá sivá sedačka

Z praktického hľadiska sme zvolili kvalitnú tmavo sivú sedačku. Sedačka je doplnená o koberec a vankúše s geometrickým vzorom.

Tmavá sivá sedačka

Dizajn detskej izby

Detská izba bola navrhnutá tak aby bola vhodná pre malé dieťa aj pre teenagera. Preto sme zvolili jemné tlmené farby. Knižnica je za sklenými dvierkami, aby sa sadaniu prachu na knihy zabránilo čo najviac.

Detská izba

Čalúnenie za posteľou v detskej izbe je pre dieťa príjemné a zároveň zabraňuje ošúchaniu steny.

Detská izba

Sivá spálňa

Moderná jednoduchá spáľňa je taktiež v tlmenom duchu, prírodné farby, béžová, dub, svetlá sivá látka. V spálni je aj kozmetický stolík s výklopným zrkadlom a šuflíkmi. Namiesto lámp na nočných stolíkoch sme zvolili nástenné lampy, aby nočné stolíky zostali voľné pre knihu alebo časopis.

Sivá spálňa

Sivá tapeta s jemným geometrickým vzorom dotvára utúlnu atmosféru spálne. Zo spálne je vstup do šatníka a kúpelne rodičov.

Sivá spálňa

Krémová kúpeľňa

Kúpeľne v dome sme navhli v kombinácii bielych a krémovych obkladov. Obklady sme doplnili o dizajnovú mozaiku. Ktorá je netradične diagonálne natočená.

Krémová kúpeľňa

Wellness so saunou a vírivkou

Wellness, ktorý sme navrhli v dome, má saunu, vírivku a sprchu. Všetko, čo malé domáce wellness potrebuje. 

Wellness so saunou a vírivkou
Pin It