Interiéry

Byt, Bratislava, Podhradie

Luxusný bytový dizajn

Luxusný interiér bytu pod hradom sme navrhli v teplých farbách a kvalitných materiáloch. Byt má veľkú podlahovú plochu, čo umožnilo vytvoreniu veľkých otvorených priestorov. Do návrhu sme sa pustili ešte v čase výstavby budovy a tak sme mohli byt navrhnúť od počiatočného dispozičného riešenia až po posledný detail. Byt je zaberá dve vrchné podlažia budovy.
Obývačka s kuchyňou je prepojená a výtvara veľký otvorený priestor s východom na veľkú terasu. Odkiaľ je nádherný výhľad na Bratislavu a Rakúsko. V obývačke je priestranná sedačka a za ňou sme navrhli kútik na čítanie.
 
 
Televízor je umiestnený na podsvietenej onyxovej stene. Ktorá vytvára príjemné tlmené svetlo pri pozeraní televízie večer. Sedačka je orientovaná nie len smerom na televíziu ale hlavne smerom na najkrajší výhľad z bytu.
 

 
V celom byte je navrhnutá inteligentná inštalácia, ktorá zahŕňa aj ovládanie interiérových závesov.

Tapeta na strope

Tapeta na strope zjemňuje a zútulňuje interiér. Členenie stropov rozbíja veľké priestory na menšie funkčné celky.
 

 

V jedálni je veľký dizajnový jedálenský stôl z masívu pre 8-10 osôb. Jedáleň je prirodzene prepojená s kuchyňou. Za stolom vidieť vstup do komory.

Luxusné svietidlá v interiéry

V celom byte sú použité rôzne druhy luxusných svietidiel, ktoré dokonalo ladia k celému štýlu. Svietidlá sú od rôzných výrobcou - Maxlight, Delightfull, Brabu, Mantra a iné. 


 
Dubová kuchyňa je doplnená o čierný mramor. Táto kombinácia vytvára útulnú atmosféru a príjemný kontrast. Na stenách je použitá betónová stierka a štuka Cadoro.
 
 

Čalúnená posteľ s vysokým čelom

Dominatným prvkom priestrannej spálne je čalúnená posteľ s vysokým čelom. Pod posteľou a okolo nej je koberec, ktorý je zapustený do úrovne parkiet.
 

  

Drevené parkety v kúpelni

Kúpelňa pre rodičov je súčasťou prepojeného priestoru, v ktorom je spálňa, šatník a kúpelňa. Keďže je kúpelňa prepojená s dalšími priestormi, rozhodli sme sa použiť rovnaký typ podlahy. Použili sme celodubové parkety, ktoré sú vhodné aj do kúpelne. 


 

Kúpelňa s čiernym obkladom z mramoru

Kombinácia čierneho mramoru a dubového dreva je nadčasová a útulná zároveň. Čierny mramor je použitý vo veľkých formátoch. K čiernemu obkladu sú doladené aj svietidlá a radiátor.

 
 
 
Netradičným prvkom v kúpelni sú aj sivé umývadla a sivá vaňa, ktoré zaujmu nielen farbou ale aj svojim atypickým tvarom.
 

Veľký luxusný šatník

V spálňovej časti pre rodičou sme navrhli veľký otvorený šatník prístupný zo spálne. Šatník má dve časti pre každého z partnerov. Police sú nasvietené led pásmi.

Dizajn detskej izby pre dievča

Detská izba sa dizajnom trochu odlišuje od zvyšku bytu. Zvolili sme jemnejšie farby a úplne sme vynechali čiernu farbu, ktorá akcentuje v celom byte, kedže ju nepovažujeme za vhodnú do detskej izby.
V detskej izbe je poschodová posteľ so schodíkmi. Schody do postele sme uprednostnili pred rebríkom pre väčšiu bezpečnosť. Spodná časť postele je určená na spanie a horná na pozeranie televízie a pre prípadné detské návštevy.

V byte je ešte jedna detská izba, ktorá dizajnom ladí s predchádzajúcou detskou izbou.

Dizajn hosťovskej izby ladí s celým bytom. Opakuje sa kombinácia dubového dreva s čiernou.

Pin It