Interiéry

Byt, Rivier Park, Bratislava

Moderný návrh interiéru bytu v krémových farbách

Dizajn bytu v Rivier Parku sme navrhli v klientku, ktorej sme pred pár rokmi navrhli aj predchádzajúci byt. Poznali sme vkus klientky a byt sme pre ňu navrhli v krémových tónoch, ktoré sú nadčasové. Nadčasové sú z nášho pohľadu bytových architektov aj použité materiály, hlavne dubová dýha a dlažba, ktorá imituje travertín. 

Interiér v krémových farbách

Svetlá sedačka v obývačke

Krémová latka na sedačke dopĺňa jemnú farebnosť v byte, ktorá je akcentovaná čiernými detailami a dubovou dýhou. 
Stena za sedačkou má povrchovú úpravu Cadoro od San Marca. Stena vytvára metalické odlesky.

Svetlá krémová textilná sedačka

Kuchynský ostrov s barovým pultom

Vyvýšený barový pult s kuchynským ostrovom vytvárajú optickú bariéru medzi kuchyňou, ktorá je prepojená s obývačkou. 

Kuchynský ostrov s barovým pultom

Biela kuchynská linka

Lesklá biela kuchyňa je nadčasová a praktická na údržbu a hygienu. Čierná pracovná doska z mramoru navýše znesie vysoké teploty a má dobrú životnosť. K bielej kuchyni sme zvolili elegantný biely digestor. 

Biela kuchynská linka

Dizajn spálne

Spálňa je navrhnutá taktiež v krémových tónoch. Textilná čalúnená posteľ bola navrhnutá namieru. Za posteľou vidiet vstup do walk in šatníka. 

Dizajn spálne - čalúnená posteľDizajn spálne

Krémová kúpeľňa

Dizajn kúpeľne sme navrhli v krémových farbách. Na podlahe aj stenách sú použité veľkoformátové obklady o rozmere 120x60cm. Vnikajú tak veľké plochy, ktoré sú hygienickejšie a praktické na údržbu. Veľké zrkadlo v kúpeľni pomáha odrážať svetlo z visiacich svietidiel a optický zväčšuje priestor. 

Krémová kúpeľnaKrémová kúpeľna

Dizajn chodby

Návrh chodby sme poňali minimalisticky. Keďže sa v byte nachádzajú tri šatníky, nebolo v chodbe potrebné vytvárať veľa skríň. Preto sme v chodbe navrhli len zostavu pre pár kabátov, hlavne pre navštevy. Chodba tak zostavá vzdušná a priestranná, čo sa hodí hlavne pri veľkých návštevách.

Dizajn chodby
Pin It