Interiéry

Bánovce nad Bebravou, Interiér domu

Moderný minimalistický interiér 

Majitelia domu nás oslovili s prosbou o návrh interiéru - spodného podlažia rodinného domu. Veľká rozloha, štýl architektúry a veľkolepo navrhnuté priestory si priam pýtali minimalistické riešenie architektonického návrhu interiéru. Ako základ sme zvolili bielu v kombinácii s nadčasovým dubom a kontrast sme vytvorili čiernou farbou. Použité boli hlavne prírodné materiály.  
  Veľká dizajnová obývačka
 
Krb a miesto pre drevo na kúrenie  sú obložené čiernym mramorom. Stena pri schodisku je takztiež v čiernom tóne, použitá tu je ale čierna bridlica. Taktiež zaujímavé moderné zábradlie je v čiernej farbe. Klienti si priali v celom byte dlžbu, tak sme zvolili nenáročnú, ľahko udržiavateľnú stredne sivú dlažbu so vzhľadom kameňa. Na nábytku je použitá kombinácia bielej lesklej, dubová dýha a čierna matná farba. Obývaciu časť krásne doplňuje koženná sedačka v prírodnej krémovej farbe.
 Hnedá kožená sedačkaLuxusná obývačka - čierna a biela s hnedou sedačkou

Obojstranný krb uprostred

Umiestnenie krbu uprostred priestoru nám umožnilo použitie obojstrannej krbovej vložky. Teplo a oheň z krbu si tak môžu majitelia užiť aj v kuchyni. Krb je obložený čiernym mramorom emperador. 

Obývačka s krbom

Čierne svietidlá

Čierne svietidlá sú dokonalým doplnkom v bielom minimalistickom interiéry. Čierna farba na veľkých bielych plochách vytvára pekný kontrast, ktorý pritiahne pohľad. 

Priestranná obývačka s krbom
Barový pult s visiacimi svietidlami Emibig Dex

Zaujímavé moderné osvetlenie

Príjemným a zaujímavým  prvkom, ktorý sme oprášili z našich dávnych návrhov sú v sadrokartóne vytvorené čierne žlaby na zapustené svietidlá. Jedálenský stôl a konferenčný stolík majú na mieru zváranú podnož, nastriekanú do čiernej matnej farby. Zaujímavé moderné visiace svietidlá dodávajú interiéru svojského moderného ducha. Použitie zaujímavého osvetlenia dokáže dodať interiéru štýl.
 Moderná biela kuchyňa

Nad barovým pultom sú použité svietidlá Emibig Dex 1 v triagonálnom dizajne. Nad jedálenským stolom sú visiace svietidlá Aldex Moderno II. Použité svietidlá majú netradičný dizajn, ale aj výbornú svietivosť.

 
Čierný barový pult v kuchyniDizajnová biela kuchyňaJedálenský stôl so svietidlami Aldex Moderno

Dizajn chodby

Chodba je farebne a materiálovo zladená so zvyškom domu. Zapustené bodovky v žlabe a zaujímavý sadrokartónový podhľad robia chodbu veľmi vizuálne atraktívnou. Na stenách je bridlicový obklad v kombinácii s drevenými skriňami, posedením a so zamaskovaným vstupom do šatníka. Dvere do miestností na opačnej strane majú dubovú zárubňu až ku stropu a dub pokračuje aj na strope, čo je daľším zaujímavým prvkom.

Luxusná chodbaLuxusná chodba
Pin It