Interiéry

Trenčín, Olbrachtova, Interiér bytu

Interiér bytu na prenájom - účelný bytový dizajn

Interiér bytu v Trenčíne je navrhnutý bytovým architektom s ohľadom na požiadavky majiteľov. Hlavnou požiadavkou bol nadčasový a odolný interiér, keďže byt je určený na prenájom. Stôl a stoličky sme vybrali z Ikei. Stoličky sú čalúnené kožou v tehlovej farbe aby odolali, čo najdlhšie opotrebeniu. Sedačka je v čiernej farbe taktiež z praktickej stránky.Interiér bytu Trenčín v svetlých farbáchJedálenský stôl v obývačke

Obývačka bola dosť priestranná aj na umiestnenie veľkého jedálenského stola, ktorý je určený pre 6 osôb a dá sa aj rozložiť v prípade potreby.
Interiér bytu je dobre presvetlený veťkými oknami.

Interiér bytu Trenčín - dizajn obývačkyBiela kuchyňa s drevom

Biela kuchyňa nevyjde nikdy z módy je praktická na údržbu, vyzerá čistá a hygienická. Aby biela kuchyňa nevyzerala úplne fádne doplnili sme ju dubovým drevom, ktoré je taktiež nadčasové. Kuchyňa je z praktického a dizajnového hľadiska navrhnutá bez úchytiek, ako aj všetok nábytok v interiéry.

Biela kuchyňa Trenčín - minimalistický interiér Čierne spotrebiče v bielej kuchyni

Ako kontrast na oživenie kuchyne sme použili čierny drez a čierne spotrebiče.

Biela kuchyňa s drevom TrenčínNadčasová spálňa

Interiér spálne je farebne zladený so zvyškom bytu. Spálňa je oživená čierno bielou tapetou s jemným vzorom, ktorý miestnosť zútulňuje.

Minimalistický interiér spálne TrenčínZelená detská izba

Detská izba je trochu odlišná od zvyšnej časti bytu. Nábytok je navrhnutý v neutrálných farbách. Farebnosť izby sme docielili náterom a obliečkami. Interiér detskej izby sa tak dá ľahko zmeniť.

Dizajn detskej izby TrenčínVstupná chodba do bytu

Do vstupnej chodby sme navrhli maximálne množstvo úložných priestorov. Keďže tých nikdy nie je dosť. Nábytok a steny v chodbe sú biele a chodba tak zostáva príjemne presvetlená.

Dizajn chodby v bielej farbe Trenčín
Pin It