Interiéry

Trenčín, Záblatie, Interiér domu

Retro dizajn - minimalistická bytová architekúra 

Interiér domu v Trenčíne je navrhnutý bytovými architektmi v minimalistickom štýle s Retro prvkami. V obývačke sú dominantným prvkom návrhu stoličky, ktoré navrhol František Jirák, stolík Jiří Jiroutek, škrupinové kresla a modrá sedačka v Retro dizajne. Všetko je doplnené minimalistickým nábytkom bez úchytiek.TRENČÍN, ZÁBLATIE, INTERIÉR DOMUKlavír v obývačke

V obývačke je okrem Retro nábytku dominantným prvkom aj klavír. Ten sme umiestnili do nábytkovej zostavy, ktorá ho obkolesuje a vytvára množstvo úložného priestoru.

TRENČÍN, ZÁBLATIE, INTERIÉR DOMURetro kachličky v kuchyni

V kuchyni sme použili dlažbu s Retro vzorom na podlahu. Príjemno oživuje modernú minimalistickú kuchyňu. Biela kuchynská linka ukrýva aj prechod do komory. 

Minimalistická biela kuchyňa Biela kuchyňa s kachličkami na rybinu

V minimalistickej bielej kuchyni je ďalší retro prvok a to biele kachličky, ktoré sú uložené na rybinu a tvoria tak praktickú a peknú zástenu.

Kachličky na rybinu v kuchyniBiela spálňa

Spálňa je ako tradične v naších návrhoch zladená so zvyškom bytu, čiže v bielej farbe. Do spálne sme umiestnili aj kozmetický stolík. Posteľ je obkolesené nábytkom, kedže úložného priestoru nikdy nie je dostatok.

TRENČÍN, ZÁBLATIE, INTERIÉR DOMU

Pracovňa v dome

V súčasnej dome je častá aj praca z domu. Preto si veľa klientov vyžaduje mať v dome samostatnú pracovňu. V tomto dome sme navrhli pracovňu, ktorá má aj rozkladaciu sedačku a preto môže slúžiť aj ako hosťovská izba.
Pracovňa v dome s rozkladaciou pohovkou

Retro dlažba v chodbe

Podlaha v chodbe je rovnaká ako v kuchyňi a taktiež nábytok ladí s celým bytom, aby interiér tvoril pekný zladený celok.

Dizajn chodby - Retro kachličky
Pin It