Interiéry

Hausboat na Dunaji

Interiér Hausboatu na Dunaji

Pri návrhu interiéru tohto Hausboatu sme vychádzali z už položenej novej podlahy a farebnosti okien a prispôsobili sme dizajn celkovému modernému štýlu, v ktorom bol navrhnutý exteriér tohto domu na vode.

Dizajn vstupnej chodby

Vstupnú chodbu sme navrhli jednoduchú a funkčnú.  V chodbe je pár kúskov nábytku, ktoré majú svoju jasnú funkciu.
 

 

 

 Nábytok v obývačke

V obývačke sme použili minimum nábytku, ktorý sme umiestnili pod schodisko. Priestor pod schodiskom bol ideálny pre úložný priestor, keďže inak by bol prázdny, alebo ťažko využiteľný.

 

Moderné krbové kachle

Uprostred domu boli pripravené krbové kachle. Rozhodli sme sa ich obstavať tehlou, aby vznikla akumulačná plocha, keďže hausboat, bol postavený ako drevodom. Za tehlovou stenou tak vznikol ešte úložný priestor na drevo a krbové náradie.
 

 

 

 

Čiernobiela kuchyňa

Do celkového štýlu domu sa nám hodila čiernobiela kuchyňa s jemným dreveným akcentom. Namiesto zásteny sme použili dizajnové kachličky.
 

 

 

Pracovňa

Na vrchnom podlaží je galéria, ktorú si klient prial využívať ako pracovňu. Dizajn pracovne korešponduje s celkovým dizajnom.
 

Biela spálňa

Kvôli malým rozmerom spálne sme sa rozhodli ju navrhnúť vo svetlých farbách.  Biela lesklá skriňa priestor opticky zväčšuje. Posteľ na nožičkách pôsobí vzdušne.
 

 

 

Minimalistická detská izba


 

 

Hosťovská izba v podkroví


 

 
Pin It