Interiéry

Byt Karlova Ves

Byt s veľkou rozlohou Bratislava

 

Tento luxusný interiér bytu sme navrhli v prevažne bielej farbe v kombinácii sivej a čierne. Biela veľkoplošná dlažba v dizajne bieleho mramoru prechádza celým bytom. Na nábytku prevažuje biela a sivá s čiernymi akcentami. Chladné farby v interiéri sú doplnené príjemným teplým svetlom z led pásov. Protipólom k led pásom sú doplnky v petrolejovej modrej farbe.

Dlažba v obývačke

Klienti mali dnes už celkom bežnú požiadavku na rovnaký typ podlahy v celom byte. V tomto prípade sme spoločne vybrali dlažbu 60x120 cm v dizajne mramoru Carrara, ktorý je veľmi nadčasový a vyzerá luxusne.
minimalistická obývačka
 

Betónový strop

V celom byte sme kombinovali sadrokartónové podhľady s betónovou stierkou. Veľké plochy stropu sa tak zjemnili a zútulnili minimalistický interiér.

luxusná obývačka
  

Minimalistický interiér

Hlavnou požiadavkou klientov bol minimalistický dizajn a minimum nábytku. Členené stropy, vzor na dlažbe, závesy, čierne lišty na nábytku sme zvolili, aby interiér nevyzeral príliš surovo vzhľadom na veľké priestory a minimalistický dizajne.

minimalisticky interier
 

Sivá sedačka

Sivá pohodlná sedačka veľkých rozmerov je otočená smerom na veľké presklenie, odkiaľ je krásny výhľad na celú Bratislavu. Televízor v tomto interiéri nie je dominantou, preto je umiestnený bokom na stene. siva sedacka
 


 

Minimalistická biela kuchyňa

Biela kuchyňa je ako stvorená pre minimalistický interiér. V kombinácii so sivou a čiernou sa dokonalo hodí to tohto bytu. V luxusnom interiéri je samozrejmosťou použitie umelého kameňa, v tomto prípade je to Technistone.

biela kuchyňa
 

 
umelý kameň v kuchyni
 

Čierna spálňa

Veľké presklenie a typ izby umožňuje niekedy aj použitie čiernej farby vo väčšom rozsahu.  Čierna farba tak zútulni a vytvorí komornejšiu atmosféru. Ďalšie zútulnenie spálne sme dosiahli sivým kobercom a vzorovanou tapetou.

čierna spálňa
 

3d omietka

Moderným a veľmi štýlovým prvkom je 3d omietka. Je to omietka nanášana v hrubej vrstve a tvarovaná aby napodobnila kamenné bralo.

3d omietka
 

Umývadlo z umelého kameňa

Pre túto kúpeľňu sme potrebovali umývadlo veľkých rozmerov, preto sme sa rozhodli pre umývadlo vyrobené namieru z umelého kameňa. 

umyvadlo Technistone
 

Kozmetický stolík v kúpeľni

Veľká plocha kúpeľne nám umožnila vytvoriť aj kútik pre majiteľku. 


 

Sivo - biela kúpeľňa

Biela a sivá farba v kúpeľni sú nadčasovou voľbou, keď sa použijú správne a kvalitné materiály.


 

 

Pin It