Interiéry

Trenčín, Dolná Súča, Interiér domu

Minimalistický škandinávsky interiér - náš návrh interiérového dizajnu

Základom návrhu interiéru domu pri Trenčíne je biela farba doplnená o dubové a orechové drevo. Interiér je doplnený o čierne a zelené doplnky a detaily. Úložné priestory v dome sú navrhnuté vždy po strop, aby nezostal priestor pre ukladanie prachu. Trečín, Interiér obývačky, parkety na steneDrevené parkety na stene

V obývačke na stene za televízorom sú nalepené dubové parkety rovnaké ako na podlahe. Masívne posuvné dvere sú vyrobené taktiež týchto parkiet.
Drevené parkety na stene v obývačke
Obývačka sa dá uzavrieť masívnymi posuvnými dverami obloženými parketami. 
Sivá sedačka v obývačke je nadčasová a praktická pre rodinu s deťmi. Sedačka má rám z masívneho dreva a je variabilná. Dá sa prerobiť aj na dvojlôžkovú posteľ. 
Masívne posuvné dvere
Biela kuchyňa s orechovým drevom

Kuchyňa je vyrobená z bielej lesklej laminovanej mdf. Celá kuchyňa ako aj zvyšný nábytok v dome je bez úchytiek. Biela kuchyňa oživená orechovou dýhou. 

Biela kuchyňa s orechovým drevom
Drevený strop v kuchyni je z dubového dreva, ktoré je farebne zladené s dubovými parketami na podlahe.

Biela kúpeľňa s retro dlažbou

Materiály a farby v kúpelni sú rovnaké ako v celom dome. Novým prvkom je vzorovaná retro dlažba, ktorá kúpeľňu príjemne zútulňuje a oživuje. Ďalším jemným oživením sú biele kachličky uložené na rybinu.Podkrovná kúpeľňa

V dome sa nachádzajú dve kúpeľne. Jedna je na prízemí a druhá v podkroví. Dizajnovo sme ich poňali rovnako. 


Vstupná chodba do domu

Vo vstupnej chodbe sme použili orechovú dýhu, ktorá ladí s drevenými oknami. Dlažba na podlahe imituje drevo a farebne ladí s drevenými parketami v dome.