Interiéry

Interiér Bánovce

Interiér domu pri Bánovciach nad Bebravou

Hlavným prvkom pri návrhu tohto interiéru bolo svetlé drevo. Použili sme ho na nábytku vo forme bielenej dubovej dýhy a na podlahe v podobe lepenej vinylovej podlahy. Tento interiér je navrhnutý tón v tóne a ozvláštnený jemnými farebnými akcentmi. Základné materiály sa opakujú vo všetkých miestnostiach.

Interiérový dizajn obývačky

 Obývačka je ako to je v súčastnosti zvykom spojená s kuchyňou. Pri štvorcovom tvare sme museli vyriešiť v prvom rade rozmiestnenie základných zón - sedačky, jedálenského stola, televízie. 
  Interiérový dizajn obývačky
 
interier obyvacky
 
dizajn obyvacky vo svetlych farbach

Biela kuchyňa s umelým kameňom

 Kuchyňa v tomto interiéri je biela so sivou a umelým kameňom Technistone.  K tejto bielej kuchyni sa ideálne hodia biele spotrebiče a biely drez, ktoré napriek obavám mnohých sú aj praktické na údržbu.
  Biela kuchyňa s umelým kameňom
 

Sadrokartónové podhľady

Architektúra domu bola navrhnutá tak, že strop v interiéri má sadrokartónový podhľad. Preto sme to využili na dizajnové riešenie a zapustili sme rolety a závesy do sadrokartónu a v obývačke sme veľkú plochu stropu rozčlenili aby vyzerala útulnejšie.
 
 Sadrokartónové podhľady 

Detská izba pre dvoch chlapcov

Relatívne malú detskú izbu sme potrebovali navrhnúť tak, aby sa tam komfortné žilo dvom školákom.  Interiér detskej izby sme navrhli nie veľmi extravagantne, aby bol dizajn nadčasový a aby izba vyhovovala aj tínejdžerom.
  detska izba pre chlapcov
 
Detská izba pre dvoch chlapcov
 
Detská izba pre chlapcov
 
Dizajn detskej izby
 

Interiér izby pre dievča

Druhá detská izba v tomto dome bola určená pre dievča. Chceli sme aby interiér izby ladil s domom a aby bol podobný druhej detskej izbe. Preto sme použili podobné prvky a rovnaký štýl, iba s inou farebnosťou.
  Interiér izby pre dievča
 
detska izba pre dievca
 
detska izba pre dievca
 
Interiér izby pre dievča
Pin It