Interiéry

Byt Rusovce

Nadčasový interiér bytu - Rusovce / Bratislava

Návrh interiéru tohto bytu sme robili pre klienta, s ktorým sa poznáme niekoľko rokov. S klientom sme na jednej dizajnovej vlne, takže návrh prebiehal príjemne. Zhodli sme sa na použití nadčasovej kombinácie materiálov - prírodného dubu a bielej farby.
 

Obývačka spojená s kuchyňou

V súčasnosti je kuchyňa spojená s obývačkou už klasika. Je to vždy ale výzva pekne skombinovať materiály a nábytok, hlavne keď sa jedná o menší priestor. V tomto byte bolo náročné nájsť ideálne riešenie, kvôli množstvu okien, ktoré nebolo možné meniť. 
  Obývačka spojená s kuchyňou
 

Modrá sedačka

Sedačka modrej farby je príjemným oživením neutrálnej farebnosti v interiéri. Pri našich návrhoch uprednostňujeme použitie základných farieb v celom interiéri a miestnosti odlišujeme farbami na menších plochách, ako sú tapety, farebné nátery alebo sedací nábytok. 
  Modrá sedačka
 

Dubové parkety

Celý interiér má spoločný prvok a tým sú dubové parkety. Pri výbere sme sa s klientom zhodli na lepenej verzii parkiet. Neboli tak potrebné prechodové lišty medzi miestnosťami. Farbu parkiet sme zvolili prírodný dub. Je to nadčasový materiál, ktorý nikdy nevyjde z módy. 
  Dubové parkety v obývačke
 

Dizajn spálne

Interiér spálne je farebne zladený ako celý byt. Základom sú dubové parkety, dubová dýha na nábytku a biele lesklé plochy. V spálni sme pre zútulnenie použili drevenú stenu za posteľou.
  Dizajn spálne
 

Kozmetický stolík v spálni

Pre domácu pani sme vytvorili kútik s veľkým zrkadlom a úložným priestorom na kozmetiku.
 
Kozmetický stolík v spálni
   

Modrá čalúnená posteľ

Hlavným prvkom v spálni je modrá čalúnená posteľ. Čalúnená posteľ je príjemným prvkom v spálni. Posteľ nemá ostré hrany, ktoré by človek mohol zakopnúť. 
  Modrá čalúnená posteľ
 

Dizajn detskej izby

Keďže klienti ešte nemajú deti, tak sme detskú izbu navrhli univerzálne. Zatiaľ bude slúžiť ako pracovňa. 
  Dizajn detskej izby
 
Dizajn detskej izby
 
Dizajn detskej izby
 

Neutrálna nadčasová kúpeľňa

V kúpeľni sme zvolili nadčasovú kombináciu - krémovú s čiernou. Je to farebnosť, ktorá sa nikdy nevyšla z módy. Je to výhodná kombinácia aj pri predaji bytu. Páči sa totiž väčšine ľudí.
  Neutrálna nadčasová kúpeľňa
 

Okrúhle zrkadlo

Je to taktiež nadčasový prvok. Zrkadlo má čierny rám a je podsvietené, čo vytvára kontrast a dynamiku v neutrálnom interiéri. 
  Okrúhle zrkadlo v kúpeľni
 
Krémová kúpeľňa
 
Samostatné wc
 

Dizajn chodby

V chodbe sme použili svetlú dlažbu, keďže sa tam dostane málo denného svetla. Zvyšné materiály sú rovnaké ako v ostatných miestnostiach. Lamelové obklady sú otvárave a zakrývajú rozvádzače, ktoré už boli v byte.
  Dizajn chodby
 
Dizajn chodby
Pin It