Interiéry

Byt Vráble

Príjemný interiér trojizbového bytu vo Vrábľoch

Pre mladý pár sme navrhli pred pár rokmi byt v Bratislave. S interiérom bytu boli spokojní a dobre sa im bývalo, tak nás oslovili ohľadom návrhu ich ďalšieho bytu, keď ich pracovné povinnosti, donútili presťahovať sa do Vrábeľ. Interiér je navrhnutý s použitím kvalitných materiálov v príjemnom teplom štýle. Základné farby interiéru sú sivá a dubové drevo. 

Obývačka prepojená s kuchyňou

Tak ako vo väčšine súčasných interiérov, aj v tomto byte je kuchyňa prepojená s obývačkou. Vytvorili sme optické rozdelenie vďaka zmene podlahy. Je to zároveň aj praktické a funkčné rozdelenie. V obývačke je útulnejšia drevená podlaha a kuchyni praktická dlažba.

Teplá sivá

Málokto si uvedomuje, že existuje viacero odtieňov sivej - teplá, studená a neutrálna. My sme v tomto byte používali neutrálnu a teplú sivú, aby interiér vyzeral moderne, ale zároveň útulne.


Sivá kuchyňa s dubovým drevom

Kuchynská linka je v kombinácii sivých lakovaných dvierok a dubovej dýhy. Vybrané materiály nám umožnili vytvoriť záfrezované úchytky na dvierkach.

Sivá spálňa

Interiér spálne je farebne a štýlovo zladený so zvyškom bytu. Skrine sú sivé lakované v kombinácii s dubovým drevom.

Interiér pracovne

Tretia izba v byte sa využíva ako pracovňa, prípadne hosťovská izba. Preto je v nej umiestnený pracovný stôl a rozkladacia pohovka namieru.

Sivá chodba

Dizajn chodby je taktiež v kombinácii siva, biela a dubové drevo. V chodbe sme vytvorili maximum úložných priestorov. Kvôli praktickosti je na podlahe dlažba, ktorá prirodzene prechádza do wc, kúpelne a kuchyne.

Sivo - krémová kúpelňa

Obklady do kúpelne aj do celého bytu sme vybrali, aby ladili s materiálmi na nábytku a zároveň aby vyzerali nadčasovo. Obklady a dlažba vyzerá ako prírodný kameň v matnom prevedení. 
Pin It