Interiéry

LBM, Vráble, Interiér kancelárii

Návrh interiéru kancelárii strojárskej firmy

Pre firmu LBM vo Vrábliach, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, sme navrhli kancelárie v ich novej výrobnej hale. Keďže hala, v ktorej sa nachádzajú kancelárie je montovaná, niektoré konštrukcie sme sa rozhodli zachovať priznané. Interiér kancelárii sme navrhli v technickom duchu s ohľadom na zameranie firmy. Pri dizajne stolov sú použité oceľové profily, ktorých spracovaním sa firma LBM zaoberá. 

Dizajn kancelárskych stolov

Stoly v kanceláriách sú atypové. Navrhli sme ich tak, aby bolo možné ich rôzne presúvať a otáčať a aby vždy k sebe pekne pasovali. V stoloch sú vytvorené dutiny pre vedenie káblov.

Koberce do kancelárii

Koberce sme použili v troch farbách aby sme priestor trochu zútulnili a rozdelili do funkčných celkov. 

Kuchynka v kancelárii

Samozrejmosťou v kancelárii je aj kuchynka. Kuchynku sme oddelili sklenenou stenou, aby hluk a pach z kuchynky neovplyvňoval prácu v openspace kancelárii.

Lounge zasadačka

V priestoroch firmy sa nachádza klasická zasadačka pre oficiálne návštevy ale aj zasadačka pre súkromné návštevy, alebo pre chvíľu oddychu. Lounge zasadačku sme navrhli trochu viacej ako obývačku, aby sa v nej človek cítil príjemne. Od ostatných kancelárii je kvôli hluku oddelená sklenenými priečkami.

Zasadačka

Hlavná zasadačka je umiestnená na prízemí oproti vstupu. Slúži pre prijímanie obchodných partnerov a pracovné stretnutie. Na celom prízemí je priznaný betónový strop, ku ktorému sme vybrali dlažbu, ktorá imituje betón a hodí sa tak celkovému štýlu.

Vstupné priestory a schodisko

Vo vstupnej hale a v zasadačke sme vymysleli nástennú 3d skulptúru z ocele, ktorá vychádza z loga firmy LBM.
 

Dizajn toaliet

Pre oživenie toaliet sme použili 3d obklady od firmy Kaza.
Pin It