Interiéry

Byt plný umenia

Byt plný obrazov a umenia

Keď nás oslovila klientka ohľadom návrhu tohto bytu, vedeli sme, že vznikne zaujímavý pestrý interiér. Klientku sme poznali a vedeli sme aj o jej záľube v umení. Umenie je zároveň aj jej prácou. Už od začiatku tvorby sme mysleli na to, aby vznikali plochy pre obrazy a sošky. 
Celý interiér bytu je v kombinácii krémovej a svetlého dreva. Interiér má tým pádom neutrálne farby a hodí sa pre výraznejšie umenie a zároveň príjemné teplé farby vytvárajú útulnú atmosféru. 

Vizualizácie bytu

Na úvod sú ukázané vizualizácie bytu a nižšie nájdete aj fotky z realizácie.

Dizajn spálne

Spálňa je navrhnutá vzdušne s voľným priestorom na cvičenie jógy. V spálni je úložný priestor na šaty a taktiež vitrína na knihy a umenie.

Dizajn pracovne

Pracovňa je rovnako aj celý byt otapetovaná jemnou tapetou, ktorá byt zútulňuje a zároveň maskuje dierky po premiestnených obrazoch. V pracovni je rozkladacia sedačka, čiže vzniká tak priestor pre prenocovanie návštev.


Krémová kuchyňa so zeleným obkladom

Ako oživenie a zvýraznenie jemnej krémovej sme použili zelený obklad, ktorý je nielen krásny ale aj praktický.  

Barové sedenie v kuchyni

V byte sme zmenami dispozície vytvorili väčšiu kuchyňu, ako bola pôvodná. V kuchyni sme vytvorili barové sedenie pod oknom, keďže z okna je krásny výhľad na stromy a prírodu. Jedálenský stôl sme vďaka prepojeniu obývačky s kuchyňou mohli umiestniť do obývačky.

Dizajn obývačky

Obývačka svojou plochou poskytla dosť miesta pre sedačku aj jedálenský stôl. Tým vznika spoločenská zóna aj pre väčšie návštevy.

Komora / šatník

V byte sa nachádzala ja komora, ktorú sme využili z časti ako šatník a zároveň aj ako komoru.

Fotky z realizácie

Pri tomto interiéry sme zabezpečovali aj kompletnú realizáciu. Nižšie sú fotky, na ktorých je vidieť výsledok.

Pôvodný stav

Na záver pre porovnanie fotky pôvodného stavu :)
Pin It