Interiéry

Koliba, Roličky

Luxusný interiér bytu na Kolibe

V projekte Roličky na bratislavskej Kolibe sme navrhli nadčasový interiér, moderný a luxusný interiér bytu. Interiér bytu sme navrhli v prírodných materiáloch, ktoré neomrzia ani časom, a to zaručuje ich nadčasovosť. Základom interiéru je dubové drevo, ktoré je použité na podlahe aj na nábytku. Ako kontrast je použitá čierna farba, ktorá je použitá v podobe čierneho mramoru, čiernych plôch na nábytku a čiernych svietidiel.

Luxusná a útulná obývačka

Obývačka je v tomto byte oddelená opticky od kuchyne a zároveň je priestorovo prepojená. Nábytok v obývačke sme rozmiestnili tak aby vzniklo dostatok sedenia aj pre návštevy a zároveň aby vzniklo dostatok úložného priestoru.

Kuchyňa s ostrovom

Kuchyňu sme umiestnili do priestoru, kde je veľké otváravé presklenie s východom na terasu. Vzniklo tak prepojenie s jedálenským stolom na terase. Veľký priestor nám umožnil použiť jedálenský stôl pre šesť osôb.

Členitý sadrokartónový strop

Veľkú plochu stropu sme trochu rozčlenili na menšie plochy a na niektoré plochy sme použili tapetu pre zútulnenie bytu.

Luxusná spálňa s čalúnenou stenou

Interiér spálne sme navrhli v kvalitných a príjemných materiáloch. Veľká stena za posteľou je očalúnená, aby pôsobila spálňa útulnejšie.

Kozmetický stolík v spálni

Pre klientku sme v spálni vytvorili kozmetický stolík blízko okna aby mala prirodzené svetlo. Kozmetický stolík je prirodzeným pokračovaním komody a nábytku pre tv.

Šatník v spálni

Malou úpravou dispozície sme vytvorili spálňu prepojenú so šatníkom a s prechodom do kúpelňe. 

Šatník pre dvoch

Priestor šatníka sme rozdelili na dve rovnocenné časti, ktoré sa dajú zatvoriť sklenenými posuvnými dverami. Každý z rodičov má tak svoj vlastný šatník.

Rodičovská kúpeľňa

V byte sa nachádzajú dve kúpeľne jednu sme spravili prístupnú iba zo spálne a tým pádom je určená iba pre rodičov. Malými dispozičnými úpravami sme docielili, aby rodičia mali v kúpeľni všetko - veľkú sprchu, vaňu, wc aj bidet.


Druhá kúpeľňa 

Druhá kúpeľňa je spoločná prístupná z chodby. Primárne je určená pre deti ale aj pre návštevy preto je navrhnutá z rovnakých materiálov, ako rodičovská kúpeľňa.


Detská izba pre chlapca

Táto detská izba je určená pre chlapca. Dizajn detskej izby je navrhnutý neutrálne, aby chlapcovi slúžila aj keď podrastie a zmení sa mu vkus. Preto je nábytok v izbe navrhnutý neutrálne v rovnakých farbách, ako celý byt.

Detská izba pre dievča

Dizajne detskej izby pre dievča je v rovnakom duchu ako druhá detská izba. Nábytok je navrhnutý neutrálne s ohľadom na maximalizáciu úložného priestoru.

Dizajn chodby

Pin It