Interiéry

Industriálny interiér

Industriálny interiér bytu v projekte Apollo Residence v Bratislave

V tomto projekte sme pre klienta navrhli interiér v industriálnom štýle podľa jeho predstáv. V návrhu sme použili ako hlavné prvky betón a tehličkové obklady. Kontrast v interiéri vytvárajú čierne detaily.

Sivá obývačka

V tomto interiéri prevláda sivá farba, ktorá je doplnená o svetlé drevo. Obývačku, ktorá je prepojená s kuchyňou, sme opticky a farebne rozdelili na funkčné celky. 

Biokrb v obývačke

Stĺp v obývačke, ktorý bol nešťastne umiestnený v priestore sme využili na umiestnenie krbu na bioalkohol.

Hranatá sedačka na mieru

Netradičným prvkom v tomto interiéri je aj hranatá sedačka namieru, ktorú sme pre dokonalé zladenie interiéru, navrhli ako dvojfarebnú. 

Kuchyňa v industrálnom štýle

Kuchyňu sme od obývačky a jedálenského stola oddelili malým barovým pultom z kovu. Spodné skrinky sme zvolili biely lesklý laminát pre praktickosť a ľahkú údržbu. A vrchné skrinky sme navrhli v dubovej dýhe pre zútulnenie. 

Dizajn spálne

Spálna je tiež s industrálnym nádychom. Opakuje sa v nej tehlová stena a farebnosť ako v obývačke. 

Pracovný stolík v spálni

Keďže obývačka v tomto byte je malá aby sme do nej vmestili pracovný kútik, tak sme sa rozhodli ho umiestniť do spálne pred veľké okno. V spálni je priestoru dostatok a stolík tu nezavadzia.

Sivá chodba

Hlavnou farbou v chodbe je sivá. Je použitá na nábytku aj na stenách. 

Šatník

Zo vstupnej chodby sa vstupuje do malého šatníka, ktorý je zároveň vedľa kúpeľne. Preto sme sa rozhodli doň umiestniť aj práčku, aby nezavadzala v kúpeľni. Skrine v šatníku sú navrhnuté na topánky a kabáty.

Sivá kúpeľňa

Kúpeľňa je taktiež sivá a doplnená o biely dub a čierne prvky. 

Hexagonálne obklady

Dominantou kúpeľne je veľký sprchový kút, v ktorom sú hexagonálne dizajnové obklady. 
Pin It