Interiéry

Dom Stankovce

Interiér domu pri Trenčíne

Interiér domu v Trenčianskych Stankovciach sme navrhli v prírodných farbách. V každej miestnosti sme použili jednu výraznejšiu farbu, ktorá je použitá na stenách. Farbu a tým pádom aj atmosféru miestnosti je ľahko zmeniť, stačí premaľovať farbu na iný odtieň. Základné nemenné prvky v interiéri sú jemné a neutrálne a vo všetkých miestnostiach rovnaké. Nábytok v celom dome je v kombinácii biela a bielený dub.
Interiér tohto domu sme začali s klientami pripravovať ešte v začiatkoch výstavby, takže sme mohli dispozíciu prispôsobiť interiéru a požiadavkám klienta.

Kožená rohová sedačka v hnedej farbe

Rohovú sedačku do obývačky sme zvolili v hnedej farbe, aby pekne kontrastovala k svetlému interiéru. Hnedá koža na sedačke je taktiež praktická na údržbu. 

Vstavaný nábytok v obývačke

Všetok nábytok sme navrhli od podlahy až po strop a bez otvorených políc. Nevzniká tak priestor na usadzovanie prachu. V obývačke sme vytvorili aj knižnicu, ktorá je ale zatvorená za sklenenými dvierkami, taktiež kvôli prachu.

Kachličky v kuchyni

Na steny v kuchyni sme sa rozhodli použiť veľkoformátové kachličky v dizajne terazzo. Je to praktické a zároveň dizajnové riešenie.

Hosťovské wc

Na prízemi domu sa nachádza hosťovské wc. Vo wc sme vytvorili priestor na práčku a sušičku, ktoré sú zámerne schované za dverami.

Rodičovská kúpeľňa

Kúpeľňa pre rodičov je prístupná zo spálne. Obklady a dlažby sa opakujú z predošlých miestností. Táto kúpeľňa má kontrastnú farbu hnedú. Farba je taktiež použitá iba formou náteru, čiže je možné ju premaľovať a zmeniť tak vhľad kúpeľne.

Úložné priestory v kúpeľni

Aj v tejto malej kúpeľni sme vytvorili dostatok úložného priestoru. Skrinka nad umývadlom ide až po strop a vmestí sa do nej množstvo kozmetiky. V sprchovom kúte je nika na šampóny a sprchové gély, aby nemuseli byť položené na zemi.

Dizajn vstupnej chodby

Predsieň v dome by mala byť praktická na každodenné použitie ale zároveň je to prvý priestor kam vstúpi návšteva. Preto sme sa snažili vytvoriť priestor pre oblečenie a topánky na dennodenné využitie.

Chodba na poschodí

Na vrchom poschodí domu je priestranná chodba k izbám. Priestor tejto chodby sme využili pre umiestnenie piana. Steny a strop sme sa rozhodli tiež navrhnúť zaujímavejšie a dizajnovo.
Pin It