Interiéry

Dom Bánovce

Luxusný interiér domu s vysokým stropom

Interiér rodinného domu v Bánovciach nad Bebravou vyniká vysokým stropom a nadčasovými luxusnými materiálmi. Veľký presvetlený priestor umožnil použitie čiernej farby a šedého kameňa v kombinácii s drevom. V celom interiéri je použitá veľkoformátová dlažba. 

Fotografie z realizácie

V kuchyni je dominantou čierna vysoká kuchynská linka, v ktorej sú zabudované vstavané spotrebiče. Vo vysokej zostave je podsvietená otváravá skrinka so zasúvacími dvierkami na rýchlovarnú kanvicu a iné potrebné drobnosti. Ostrov je z umelého kameňa Dekton. Týmto kameňom je obložený aj krb a je z neho vyrobený konferenčný stolík. Chodba, schodisko a jedálenský stôl sú zhotovené v teplom tóne dubového dreva a sú taktiež zhotovené na mieru. Celý priestor nemá veľké výrazné svietidlá, osvetelnie interiéru je realizované iba v línii zapustených líšt v kombinácii s ambientným LED podsvietením závesov a nábytku.

 

  


 
Vizualizácie ku návrhu

Dominantným prvkom v obývačke je krb, ktorý je  umiestnený oproti sedačke a je obložený umelým kameňom. Nad krbom je umiestený televízor. A okolo televízora vznikli ešte malé úložne priestory.

Čierna kuchyňa

Vysoká časť kuchyne nadväzuje na obloženie steny v chodbe. Celý prvok je vytvorený z dýhy namorenej načierno.

Skryté kuchynské spotrebiče

V kuchyni sme použili kovanie, ktoré nám umožnilo skryť spotrebiče do skrinky. Spotrebiče tak môžu zostať zapojené v elektrike a keď sa nepoužívajú skrinka sa zatvorí a kuchyňa vyzerá uprataná.
 

 

Pin It